Cyrulicy

delikatny ręcznik do suszenia brody, 1 szt.

49 00
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Odbiór w paczkomacie: 1-3 dni robocze
Do domu: 1-3 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o Cyrulicy

Ręcznik do brody z mikrowłókien – idealne rozwiązanie dla każdego brodacza, który ceni sobie delikatne i efektywne suszenie zarostu.

Osuszanie brody wymaga odpowiedniej techniki, aby uniknąć uszkodzeń mechanicznych. Tradycyjne metody, takie jak tarcie brody szorstkim ręcznikiem, mogą przyczyniać się do ścieniania, rozdwajania i wykruszania włosów. Stworzony z myślą o Twojej brodzie ręcznik do brody z mikrowłókien jest nie tylko niezwykle chłonny, ale także wyjątkowo delikatny dla zarostu.

Ręcznik wykonany z mikrowłókien, które są sto razy cieńsze od ludzkiego włosa, oferuje idealnie gładką powierzchnię. Dzięki nowatorskiemu splotowi włókien, ręcznik nie rozchyla łusek włosa, co chroni strukturę brody przed uszkodzeniami.

Dzięki zdolności do pochłaniania wody, która jest dziesięciokrotnie większa niż jego własna masa, nasz ręcznik do brody skutecznie skraca czas potrzebny na suszenie. Wystarczy delikatnie przyłożyć go do mokrej brody, aby szybko wchłonął nadmiar wody.

Używając specjalistycznego ręcznika, minimalizujesz ryzyko mechanicznego uszkodzenia włosów, co jest kluczowe dla zachowania zdrowego i silnego zarostu. Jest to idealny wybór dla mężczyzn, którzy pragną dbać o swoją brodę z najwyższą starannością.

Wybierz ręcznik do brody z mikrowłókien Cyrulicy i ciesz się szybkim oraz bezpiecznym suszeniem zarostu każdego dnia.

ID: 49220893