D-Vitum Forte Osteo

suplement diety, 60 tabl./1 opak.

29 99
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o D-Vitum Forte Osteo

Wapń jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości. Pomaga wraz z witaminą D zmniejszyć utratę minerałów kostnych u kobiet w okresie pomenopauzalnym. Niska gęstość mineralna kości stanowi czynnik ryzyka w odniesieniu do osteoporotycznych złamań kości*. Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i wspiera prawidłowe wchłanianie wapnia. Witamina K pomaga w utrzymaniu zdrowych kości, wpływając na proces wbudowywania wapnia do struktur tkanki kostnej.
ID: 427890
Cena jednostkowa: 0,30 zł /1g

Składniki

węglan wapnia z muszli ostryg, substancja wiążąca: sorbitole, maltodekstryna, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, menachinon, cholekalcyferol, aromaty, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, substancja słodząca: sukraloza.

Informacje dodatkowe

Podmiot odpowiedzialny: Oleofarm Sp. z o.o.
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Sposób użycia: dorosłe, zdrowe kobiety w wieku od 50. do 75. roku życia – 2 tabletki dziennie podczas posiłku. Tabletkę należy ssać do całkowitego rozpuszczenia lub połknąć, popijając wodą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Przeciwwskazania: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.
Rodzaj: tabletki
Rodzaj rejestracji: suplement diety
Stosowanie u dzieci i młodzieży: Produkt dla dorosłych
Wskazania: preparat przeznaczony jest dla dorosłych, zdrowych kobiet w wieku od 50. do 75. roku życia, w celu uzupełnienia diety w wapń oraz witaminy D3 i K2.
Dawkowanie: 2 kaps dziennie