Delia

pudrowa henna do brwi 1.0 czarna, 4 g

27 99
1.0 czarna
4.0 brązowa
Kolor: 1.0 czarna
DODANO
od 15 zł przez paczkomat dla wszystkich
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Delia

Pudrowa Henna do brwi
#wiecejnizfarbowanie#naturalneziola#prometody

Henna pudrowa to innowacja, która zapewni Ci nie tylko naturalny kolor, perfekcyjne podkreślenie i optyczne zagęszczenie włosków, ale także zatroszczy się o ich kondycję. Chna sprawi, że Twoje brwi staną się mocniejsze i odżywione.

#Fajnebabki lubią kompleksowe rozwiązania, a my jako #EyebrowExpert uwielbiamy je zapewniać!

Wymieszaj z wodą
Wyróżnikiem henny pudrowej jest to, że nie potrzebuje aktywatora. Wystarczy, że wymieszasz proszek z wodą w proporcji 1:1.

Efekt na dłuuuugo
Po zabiegu koloryzacji henną pudrową możesz cieszyć się efektem do 4 tygodni na włoskach i do 2 tygodni na skórze.

Naturalny składnik
Henna pudrowa zawiera naturalne zioło o walorach kondycjonujących włoski - chnę.

Profesjonalna metoda koloryzacji brwi godna eksperta.

Godna zaufania
- Przebadana pod kontrolą lekarza dermatologa i okulisty.

Personalizowana
- henna pudrowa pozwala stopniować efekt koloryzacji wedle Twoich potrzeb.

Dla każdego
- bez względu na to, jakie są Twoje brwi. Henna pudrowa rozwiązuje wszelkie dylematy
- optycznie pogrubia, zagęszcza i przyciemnia brwi oraz pozwala osiągnąć ich wymarzony kształt.

Czy wiesz, że...
... od ponad 20 lat Delia Cosmetics troszczy się o urodę i poczucie pewności siebie kobiet na świecie? Nasze kosmetyki to nie tylko piękne brwi, makijaż, skóra, włosy i paznokcie. To przede wszystkim najwyższa jakość i gwarancja efektu. Codziennie pomagamy milionom kobiet, a suma tych doświadczeń znajduje się w kosmetyku, który właśnie trzymasz w ręku.
ID: 382045
Cena jednostkowa: 7,00 zł /1g

Składniki

Calcium Carbonate,Lawsonia Inermis,Sodium Percarbonate,Sodium Sulfate,Toluene-2,5-Diamine Sulfate,p-Phenylenediamine Sulfate,m-Aminophenol Sulfate,2,4-Diaminophenoxyethanol HCl,4-Amino-2-Hydroxytoluene,Xanthan Gum,Sodium Carbonate,Sodium Chloride,Sodium Metasilicate

Informacje dodatkowe

Podmiot odpowiedzialny: Delia Cosmetics
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Barwniki do włosów mogą wywoływać silne reakcje alergiczne.__ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:_Stosunek zmieszania 1:1. Tylko do użytku profesjonalnego. Proszę przeczytać instrukcje i przestrzegać ich. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 16 roku życia. Tymczasowe tatuaże na bazie czarnej henny mogą zwiększyć ryzyko wystąpienia alergii._Nie farbować włosów jeśli:_- na twarzy występuje wysypka lub skóra głowy jest wrażliwa, podrażniona i uszkodzona,_- kiedykolwiek wystąpiła reakcja na farbowanie włosów,_- w przeszłości wystąpiła reakcja na tymczasowy tatuaż na bazie czarnej henny._Zawiera fenylenodiaminy (toluenodiaminy). Zawiera nadtlenek wodoru. Stosować rękawice ochronne. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać je wodą. Nie stosować do barwienia rzęs.__UWAGA:_Środek silnie działający. Przeprowadzić test uczuleniowy na 48 godzin przed każdym użyciem produktu, nawet jeśli podobny produkt. stosowany był w przeszłości. Chronić przed dziećmi. Nie przechowywać mieszaniny. Zużyć natychmiast po przygotowaniu.__Test uczuleniowy:_Nanieść niewielką ilość mieszaniny (Stosunek zmieszania 1:1 (proszku: wody) na wewnętrzną stronę przedramienia, pozostawić na 30 minut, a następnie zmyć. Jeśli w ciągu 48 godzin nie wystąpiło zaczerwienienie lub podrażnienie, można przystąpić do zabiegu.
Sposób użycia: Wymieszaj z wodą. Wyróżnikiem henny pudrowej jest to, że nie potrzebuje aktywatora. Wystarczy, że wymieszasz proszek z wodą w proporcji 1:1.
Nazwa wymagana przez prawo: Delia Cosmetics Eyebrow Expert Pudrowa henna do brwi 1.0 czarny 4 g