Delia

pudrowa henna do brwi 1.0 czarna, 4 g

Pudrowa Henna do brwi
#wiecejnizfarbowanie#naturalneziola#prometody

Henna pudrowa to innowacja, która zapewni Ci nie tylko naturalny kolor, perfekcyj...
Wariant produktu (2)
1.0 czarna
4.0 brązowa
DARMOWA DOSTAWA OD 59ZŁ DLA ZALOGOWANYCH
Delia
Delia
27 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Delia

ID 382045
Cena jednostkowa: 7,00 zł /1g
Pudrowa Henna do brwi
#wiecejnizfarbowanie#naturalneziola#prometody

Henna pudrowa to innowacja, która zapewni Ci nie tylko naturalny kolor, perfekcyjne podkreślenie i optyczne zagęszczenie włosków, ale także zatroszczy się o ich kondycję. Chna sprawi, że Twoje brwi staną się mocniejsze i odżywione.

#Fajnebabki lubią kompleksowe rozwiązania, a my jako #EyebrowExpert uwielbiamy je zapewniać!

Wymieszaj z wodą
Wyróżnikiem henny pudrowej jest to, że nie potrzebuje aktywatora. Wystarczy, że wymieszasz proszek z wodą w proporcji 1:1.

Efekt na dłuuuugo
Po zabiegu koloryzacji henną pudrową możesz cieszyć się efektem do 4 tygodni na włoskach i do 2 tygodni na skórze.

Naturalny składnik
Henna pudrowa zawiera naturalne zioło o walorach kondycjonujących włoski - chnę.

Profesjonalna metoda koloryzacji brwi godna eksperta.

Godna zaufania
- Przebadana pod kontrolą lekarza dermatologa i okulisty.

Personalizowana
- henna pudrowa pozwala stopniować efekt koloryzacji wedle Twoich potrzeb.

Dla każdego
- bez względu na to, jakie są Twoje brwi. Henna pudrowa rozwiązuje wszelkie dylematy
- optycznie pogrubia, zagęszcza i przyciemnia brwi oraz pozwala osiągnąć ich wymarzony kształt.

Czy wiesz, że...
... od ponad 20 lat Delia Cosmetics troszczy się o urodę i poczucie pewności siebie kobiet na świecie? Nasze kosmetyki to nie tylko piękne brwi, makijaż, skóra, włosy i paznokcie. To przede wszystkim najwyższa jakość i gwarancja efektu. Codziennie pomagamy milionom kobiet, a suma tych doświadczeń znajduje się w kosmetyku, który właśnie trzymasz w ręku.

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Barwniki do włosów mogą wywoływać silne reakcje alergiczne.__ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:_Stosunek zmieszania 1:1. Tylko do użytku profesjonalnego. Proszę przeczytać instrukcje i przestrzegać ich. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 16 roku życia. Tymczasowe tatuaże na bazie czarnej henny mogą zwiększyć ryzyko wystąpienia alergii._Nie farbować włosów jeśli:_- na twarzy występuje wysypka lub skóra głowy jest wrażliwa, podrażniona i uszkodzona,_- kiedykolwiek wystąpiła reakcja na farbowanie włosów,_- w przeszłości wystąpiła reakcja na tymczasowy tatuaż na bazie czarnej henny._Zawiera fenylenodiaminy (toluenodiaminy). Zawiera nadtlenek wodoru. Stosować rękawice ochronne. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać je wodą. Nie stosować do barwienia rzęs.__UWAGA:_Środek silnie działający. Przeprowadzić test uczuleniowy na 48 godzin przed każdym użyciem produktu, nawet jeśli podobny produkt. stosowany był w przeszłości. Chronić przed dziećmi. Nie przechowywać mieszaniny. Zużyć natychmiast po przygotowaniu.__Test uczuleniowy:_Nanieść niewielką ilość mieszaniny (Stosunek zmieszania 1:1 (proszku: wody) na wewnętrzną stronę przedramienia, pozostawić na 30 minut, a następnie zmyć. Jeśli w ciągu 48 godzin nie wystąpiło zaczerwienienie lub podrażnienie, można przystąpić do zabiegu.

Sposób użycia: Wymieszaj z wodą. Wyróżnikiem henny pudrowej jest to, że nie potrzebuje aktywatora. Wystarczy, że wymieszasz proszek z wodą w proporcji 1:1.

Nazwa wymagana przez prawo: Delia Cosmetics Eyebrow Expert Pudrowa henna do brwi 1.0 czarny 4 g

Składniki

Calcium Carbonate,Lawsonia Inermis,Sodium Percarbonate,Sodium Sulfate,Toluene-2,5-Diamine Sulfate,p-Phenylenediamine Sulfate,m-Aminophenol Sulfate,2,4-Diaminophenoxyethanol HCl,4-Amino-2-Hydroxytoluene,Xanthan Gum,Sodium Carbonate,Sodium Chloride,Sodium Metasilicate