O MARCE DERMOKOSMETYKÓW DERMEDIC

DERMEDIC to marka dermokosmetyków stworzona na fundamencie doświadczeń dermatologów, alergologów i biotechnologów. W opracowywaniu receptur produktów dermokosmetycznych nasi specjaliści wykorzystują najnowsze trendy w dermatologii i odkrycia naukowe, jednocześnie stosując się do wytycznych EADV, dotyczących kierunków w pielęgnacji i leczeniu skóry.

Marka Dermedic jako jedyna stosuje w swoich produktach wodę termalną ze źródła artezyjskiego, położonego w środkowej Polsce ponad 2000 metrów pod powierzchnią ziemi. Woda ta zawiera wyjątkowo korzystny układ minerałów, wspierający terapeutyczne działanie produktów Dermedic.

Nasze dermokosmetyki dedykowane są skórze wrażliwej każdego typu. Są skutecznym rozwiązaniem dla osób, których wymagająca skóra wymaga niezwykle łagodnej i bezpieczniejszej pielęgnacji na co dzień. Preparaty Dermedic zaspokajają zróżnicowane potrzeby problematycznej skóry wrażliwej – przywracają jej komfort i stan równowagi. Ich skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzają badania dermatologiczne i kliniczne.

Sukcesem marki jest bogaty know-how w branży kosmetyczno-farmaceutycznej, budowany i wymieniany ze specjalistami z całego świata. Marka Dermedic zdobyła liczne nagrody branżowe oraz te przyznawane przez samych klientów, wyrażające ich zaufanie do marki.

DERMEDIC

70 produktów
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
wszystkie podkategorie
Filtruj (0)