null

Piękno ma wiele wymiarów.

W marce Dermika wierzymy, że jej źródłem jest wewnętrzna siła, pewność siebie i niezależność. Każda kobieta może czuć się pięknie i młodo, bez względu na wiek.

Dermika tworzy kosmetyki, które wzmacniają kobiecy potencjał do osiągania tego, co wydaje się niemożliwe. To marka, która wyzwala i podkreśla piękno oraz towarzyszy w mądrej, dopasowanej do potrzeb skóry pielęgnacji. Łączy ekspercką wiedzę i najnowsze badania z nowoczesnymi, naturalnymi składnikami, przy stosowaniu których inspiruje się skutecznością zaawansowanych technologii.

Zaawansowane formuły, sposób aplikacji i charakter kosmetyków Dermika jest przy tym odpowiedzią na najnowsze trendy i oczekiwania pielęgnacyjne, wśród których kluczowy jest szybki i trwały efekt, oryginalne, holistyczne wrażenia oraz poczucie indywidualizmu i niepowtarzalności. Wszystko to i wiele więcej znajdziesz w kosmetykach marki Dermika.

 

Dermika

74 produkty

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Kosmetyki Dermika Esthetic Solutions są odpowiedzią na na potrzebę profesjonalnego podejścia do pielęgnacji, która zapewnia konkretne, potwierdzone badaniami efekty. Bazują one na trzech silnych substancjach przeciwstarzeniowych – retinalu, peptydach oraz witaminie C. Ich zadaniem jest osiągnięcie długotrwałych efektów w walce ze zmarszczkami, przebarwieniami, stresem oksydacyjnym, oznakami zmęczenia oraz utratą jędrności i blasku.

Kosmetyki Dermika Luxury Placentaoraz Dermika Luxury Caviar zostały opracowane z myślą o pielęgnacji wymagającej skóry dojrzałej. Zawarte w nich wyselekcjonowane składniki aktywne zapewniają intensywne działanie regenerujące, wygładzające, ujędrniające i rozjaśniające. Bogata formuła kosmetyków Dermika Luxury Placenta łączy odżywczą i odmładzającą roślinną placentę oraz przeciwzmarszczkowy i rewitalizujący ekstrakt z roślinnych komórek macierzystych z drzewa arganowego. Natomiast kosmetyki Dermika Luxury Caviar wykorzystują odżywczy i regenerujący ekstrakt z kawioru oraz rewitalizujący, nawilżający i rozświetlający ekstrakt z czarnej perły.

Dermika Luxury Neocollagen to z kolei przełomowa pielęgnacja oparta na składnikach odbudowujących aż 5 rodzajów kolagenu – w formule opracowanej dla widocznej i długotrwałej poprawy gęstości i i jędrności skóry.