O MARCE DESSANGE

Produkty DESSANGE Professional Hair Luxury to ekskluzywne kosmetyki do włosów stworzone przez ekspertów, którzy wydobywają piękno włosów poprzez doskonale dobraną pielęgnację. Specjaliści starannie wyselekcjonowali drogocenne składniki aktywne, aby każda kobieta mogła cieszyć się na co dzień zachwycającą fryzurą, jak tuż po wizycie w salonie fryzjerskim, nawet w przypadku bardzo wymagających włosów. 

W czym tkwi sekret Paryżanek, które do perfekcji opanowały sposób na niewymuszoną elegancję? Francuzki zwracają szczególną uwagę na wysoką jakość codziennej pielęgnacji, którą oferuje DESSANGE Professional Hair Luxury.

Wszystko zaczęło się w latach 50. na Polach Elizejskich w Paryżu, kiedy powstał pierwszy salon Haute Coiffure - wysokiego fryzjerstwa DESSANGE Paris. Idea świątyni piękna oparta na innowacyjnych rozwiązaniach przyciągnęła gwiazdy światowego formatu, które pragnęły dla swoich włosów opieki profesjonalistów i prawdziwych wirtuozów w swoim fachu. Dzisiaj świat fryzjerstwa się zmienił, a wyjątkowe zabiegi niegdyś dostępne tylko dla nielicznych można wykonać w domowym zaciszu. 

Dzięki produktom DESSANGE Professional Hair Luxury paryski luksus profesjonalnej pielęgnacji może poczuć każda kobieta w swoim domowym SPA.

Dessange Professional Hair Luxury

11 produktów
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
wszystkie podkategorie
Filtruj (0)