Lakiery do włosów

Filtry i sortowanie

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Liczba produktów: 179
Filtry i sortowanie

Lakiery do włosów to kosmetyki ułatwiające stylizację pasm. Produkty te oferują różny poziom utrwalenia fryzury, od mocnego (idealne w przypadku stylizacji na wielkie wydarzenia), aż po lekkie (dedykowane na co dzień). Do użytku własnego można zakupić także profesjonalne lakiery do włosów, które gwarantują jeszcze większą trwałość, silne utrwalenie, a także ochronę pasm, np. przed działaniem wysokich temperatur.

Lakier do włosów z brokatem na wyjątkowe okazje

Jak urozmaicić stylizację włosów na wielkie wydarzenie? Okazuje się, że doskonałym wyborem może być lakier do włosów z brokatem, pozostawiający na pasmach błyszczące wykończenie. Często towarzyszą mu akcesoria do upinania włosów, stanowi bowiem piękne podkreślenie koków, kucyków oraz innych fantazyjnych fryzur.

Jaki lakier do włosów wybrać na co dzień?

Na co dzień niezbędny jest natomiast produkt nieco delikatniejszy pod względem działania. Przykładem jest lakier do włosów bez alkoholu, który dzięki brakowi tego składnika nie wysusza skóry głowy i doskonale sprawdza się przy regularnym aplikowaniu. Takie preparaty często mają czystsze składy niewpływające negatywnie na skalp. Na co dzień świetnie sprawdza się również suchy lakier do włosów. To preparat, który nie doprowadza do sklejenia pasm, przez co świetnie nadaje się do włosów cienkich i delikatnych. Jego dodatkowym atutem jest odświeżenie. Pomaga więc odświeżyć fryzurę bez konieczności mycia włosów. Oczywiście nie jest tak mocny w działaniu, jak suche szampony do włosów, niemniej jednak sprawdza się w sytuacjach, gdy chcemy przygotować stylizację pasm w krótkim czasie, a włosy nie były myte tego samego dnia.

Jaki lakier do włosów męskich?

Męski lakier do włosów to doskonały wybór także dla panów, którzy chcą w krótkim czasie utrwalić fryzurę. Dobry preparat nie będzie sklejał pasm, obciążał ich oraz łamał, choć bardzo ważna jest prawidłowa aplikacja. Odpowiednio nałożony nie pozostawia też osadu oraz dobrze sprawdza się przy włosach cienkich, które łatwo obciążyć żelem lub gumą.