promotion

Dove Post Shave Protection

antyperspirant w sprayu męski, 150 ml

Stworzony dla mężczyzn, którzy chcą czuć się komfortowo we własnej skórze i cenią sobie produkty do pielęgnacji o wyjątkowym, męskim zapachu. Jeśli chcesz czuć się świeżo, wypróbuj antyperspirant w aerozolu Dove Men+Care Post Shave, który zapewnia ochronę skórze pod pachami nawet po goleniu.

Dove Post Shave Protection
Dove Post Shave Protection
000000000000374095 000000000000374095 Ciało > Dezodoranty > Antyperspiranty w sprayu
14 49
9 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Dove Post Shave Protection

ID 374095
Cena jednostkowa: 6,66 zł /100ml
  • Bezwzględny dla potu, łagodny dla skóry,
  • Ochronia przed potem i nieprzyjemnym zapachem do 48 godzin,
  • Świeży zapach pobudza do działania,
  • Kompleks substancji nawilżających!
  • Łagodny nawet dla delikatnej skóry zaraz po gleniu!

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: UWAGA: Nie stosować na uszkodzoną skórę. Zaprzestać używania, jeśli pojawi się wysypka lub podrażnienie. Unikać wdychania. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, unikać przedłużonego rozpylania. Nie rozpylać w pobliżu oczu. Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. NIEBEZPIECZEŃSTWO: Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Chronić przed dziećmi.

Nazwa wymagana przez prawo: Dove Men+Care Post Shave Protection Antyperspirant w aerozolu 150 ml

Składniki

Butane,Isobutane,Propane,Aluminum Chlorohydrate,PPG-14 Butyl Ether,Cyclopentasiloxane,Parfum,Disteardimonium Hectorite,Helianthus Annuus Seed Oil,C12-15Alkyl Benzoate,BHT,Octyldodecanol,Dimethiconol,Propylene Carbonate,Alpha-Isomethyl Ionone,Benzyl Alcohol,Benzyl Salicylate,Coumarin,Eugenol,Hexyl Cinnamal,Limonene,Linalool
0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii