null

O MARCE DOVE

W Dove uważamy, że piękno powinno być źródłem pewności siebie, a nie powodem do obaw. Dlatego zachęcamy kobiety do odkrywania swego prawdziwego piękna, oferując im produkty zapewniające doskonałą pielęgnację ciała, ponieważ dzięki świetnemu wyglądowi i doskonałemu samopoczuciu czują się szczęśliwsze. 

Misja Dove

Misją Dove jest  sprawiać, aby kobiety czuły się piękne każdego dnia bez względu na kolor włosów, wiek czy figurę. Dlatego doceniamy różnorodność i wyjątkowość, w reklamach pokazujemy prawdziwe kobiety – takimi jakimi są i stajemy w obronie prawdziwego, kobiecego piękna. Bez Photoshopa i retuszu. Jest to ważne, ponieważ zmiana postrzegania przez kobiety ich naturalnego piękna pozwala podnieść samoocenę i wydobyć ich potencjał.

Wyjątkowa formuła produktów

Dziedzictwo marki Dove opiera się na wyjątkowej pielęgnacji skóry kosmetykami, których formu­ła zwiera ¼ kremu nawilżającego. Ta niezwykła, kosmetyczna historia zaczęła się od rewolucyjnej kostki myjącej, która pojawiła się w 1957 roku w Stanach Zjednoczonych. Dzięki opatentowanej formule i kompozycji wyjątkowo łagodnych środków myjących połączonych z ¼ kremu nawilżającego, kostka myjąca Dove idealnie  oczyszcza i jednocześnie pielęgnuje skórę. Jej formuła pozostała niezmieniona od lat i dziś jest jednym z kultowych kosmetyków Dove.

Dove

124 produkty

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Kremowe mydło Dove – sposób na miękką i aksamitną skórę

Historia marki Dove zaczęła się od podstawowego produktu – wyjątkowej kostki myjącej, która zmieniła sposób, w jaki patrzymy na mydło. Ten kosmetyk, opracowany po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych w latach 50. XX wieku, w Polsce trafił do sprzedaży w latach 90.

Kremowe mydło Dove służy nie tylko do oczyszczania, ale też pielęgnacji i ochrony skóry. To dlatego aż jedna czwarta jego składu to nawilżający krem Dove. Oprócz niego w kostce znalazły się łagodne substancje myjące, które – w przeciwieństwie do tradycyjnego mydła – nie mają wysuszającego i ściągającego działania. Przeciwnie – ta innowacyjna receptura sprawia, że skóra po umyciu staje się bardziej miękka i gładsza.

Dziś w ofercie Dove są setki produktów, których receptury pozwalają nie tylko oczyszczać, ale i pielęgnować skórę całego ciała. Są wśród nich łagodne, lecz wyjątkowo skuteczne antyperspiranty bez aluminium, mydła i żele pod prysznic, balsamy brązujące Dove i nawilżające masła do ciała, a także produkty do włosów. Szampony Dove są tworzone z myślą nie tylko o kondycji włosów, ale także o równowadze skóry głowy.

Pielęgnacja skóry kosmetykami Dove – każde ciało jest piękne

Marka Dove promuje pozytywne podejście do ciała i wyglądu. Promuje je przez liczne kampanie skierowane do kobiet i dziewczynek, pod hasłem „Odkryj swoje naturalne piękno”.   Pomagają w tym wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji Dove, dzięki którym klientki mogą poczuć się lepiej we własnym ciele. Zrelaksowane, szczęśliwsze i z zadbaną skórą, możemy łatwiej docenić swoje naturalne piękno.

Dlatego wśród kosmetyków Dove nie znajdziesz produktów, które miałyby maskować niedoskonałości czy pomagać cudownie zrzucić kilogramy. Zamiast tego, marka oferuje nawilżające, regenerujące, odżywcze kosmetyki do ciała, które ułatwiają dbanie o siebie. Dzięki kremowej konsystencji i pięknemu zapachowi takich produktów, jak balsam lub żel pod prysznic Dove, z przyjemnością zaczniesz dzień, poświęcając kilka minut swojemu ciału.