Dr Meller Kolagen Vital

suplement diety z kolagenem, 60 kaps./1 opak.

159 00
DODANO
Odbiór w paczkomacie: 1-3 dni robocze
Do domu: 1-3 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o Dr Meller Kolagen Vital

Kolagen Vital dr Meller® to wysokiej jakości suplement diety w kapsułkach. Stworzony z myślą o wszystkich osobach zainteresowanych zwiększeniem kolagenu w diecie – zarówno ze względu na zdrowie, jak i urodę. To produkt PRO wzbogacony o dodatkowe witaminy i ziołowe ekstrakty poprawiające przyswajalność kolagenu. Regularnie stosowany odbuduje Twoje stawy i przywróci utracony blask włosów i cery!

Kolagen VITAL DR MELLER – najważniejsze informacje

Kolagen rybi – w produkcie wykorzystaliśmy rybie peptydy kolagenowe, które w porównaniu z kolagenem wołowym, drobiowym czy wieprzowym są znacznie lepiej przyswajane przez organizm, a dzięki temu bardziej skuteczne.

Kolagen liofilizowany – taka forma produktu jest najmocniejszym sygnałem dla Twojego organizmu o potrzebie zwiększonej syntezy kolagenu. Odpowiada też za lepszą biodostępność produktu i doskonałą rozpuszczalność.

Kolagen w kapsułkach – dzięki takiej formie kolagen przyjmujesz szybko i bezsmakowo, w dowolnym miejscu i czasie, popijając wodą lub ulubionym sokiem.

Wysoka zawartość kolagenu – kolagen tylko wtedy działa cuda, kiedy przyjmowany jest regularnie i w odpowiednio dużej dawce, a taką znajdziesz w KOLAGEN VITAL DR MELLER®.

Bogactwo dodatkowych składników – w kapsułce umieściliśmy zarówno wysokojakościowy, liofilizowany kolagen rybi, jak i dodatkowe składniki zwiększające przyswajalność produktu i jego prozdrowotne właściwości. L-arginina, kwas hialuronowy, ekstrakt z plechy morszczynu i witamina E to zaledwie kilka z nich!

Produkt polskiego producenta – dr Meller® to polska firma, w ramach której poszukujemy i wprowadzamy rozwiązania skutecznie wspomagające zmęczony organizm człowieka. Receptury tworzymy przy współpracy z naukowcami z Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Wyłącznie naturalne składniki – wszystkie produkty dr Meller® to starannie opracowane kompozycje składników naturalnego pochodzenia, powstałe po to, by wzmocnić Twój organizm i przywrócić mu harmonię, zakłóconą przez spożywanie produktów przemysłowych kiepskiej jakości i życie w zanieczyszczonym środowisku.

ID: 63182771

Składniki

Rybie peptydy kolagenowe,Wolna L-arginina,Siarka organiczna (MSM,Kwas hialuronowy,Wolna L-prolina,Wolna L-cysteina, Ekstr. z plechy morszczynu pęcherzykowatego,Siarczan chondroityny,Witamina E ( D-alfa Tokoferol , Witmina B-12 ( Cyjanokobalamina ), Witamina B-12 ( Metylokomalamina )