Dr. Hauschka

kuracja do skóry trądzikowej poniżej 25 roku życia, 40 ml

Przeczytaj więcej o Dr. Hauschka

Ta intensywna kuracja rozumie potrzeby młodej, zanieczyszczonej cery. Dostarcza impulsy kojące i równoważące, minimalizując pojawianie się plam i przebarwień. W trakcie 28-dniowej kuracji zauważysz, że Twoja skóra się normalizuje, a cera staje się wyraźnie jaśniejsza. Podczas korzystania z intensywnej kuracji do skóry trądzikowej nie musisz nakładać toniku regulującego. Kuracja ze specjalnie dobranymi naturalnymi składnikami w rytmizowanej formie stanowi uzupełnienie podstawowej rutyny pielęgnacyjnej. Wspomaga skórę, gdy jest niezrównoważona i potrzebuje harmonizującego impulsu. Kuracja oczyszczająca zapewnia skuteczną pielęgnację skóry skłonnej do wyprysków i przebarwień w okresie dojrzewania. Formuła: Zrytmizowane roztwory stokrotki i nasturcji z rodochrozytem z kamieni szlachetnych działają szybko, równoważąc skórę. Oczar wirginijski i rytmizowane srebro równoważą nawilżenie i stabilizują skórę, minimalizując pojawianie się wyprysków. Dla młodej skóry z niedoskonałościami.
ID: 407267
Cena jednostkowa: 672,48 zł /100ml

Składniki

Aqua, Hamamelis Virgiana Leaf Water, Maris Sal, Parfum*, Linalool*, Bellis Perennis Flower Extract¹, Tropaeolum Majus Flower/Leaf/Stem Extract¹ , Rhodochrosite¹, Silver¹, Alcohol, Lactose. ¹ in rhythmitised dilution *from natural essential oils

Informacje dodatkowe

Dzień/Noc: Dzień i noc
Wiek: 20+
Trwałość od otwarcia: 6 mies.
Sposób użycia: Komórki skóry odnawiają się co 28 dni. Odzwierciedlając ten sam cykl regeneracyjny, intensywną kurację do skóry trądzikowej należy stosować przez 28 dni. Intensywna kuracja działa najskuteczniej, gdy jest stosowana cztery razy w roku jako bodziec. Po porannym i wieczornym oczyszczeniu mgiełka 4-5 pompek na twarz, szyję i dekolt, a następnie delikatnie dociśnij do skóry. Jedna butelka powinna wystarczyć na pełną 28-dniową kurację.
Testowany dermatologicznie: TAK
Działanie: Regenerujące
Nazwa wymagana przez prawo: Intensywna kuracja do skóry trądzikowej <25
Wiek: W każdym wieku
Rodzaj cery: Tłusta