Dudu-Osun

czarne mydło do twarzy i ciała, 150 g

12 99
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Dudu-Osun

Czarne, afrykańskie mydło Dudu-Osun wykonywane jest ręcznie, według tradycyjnej receptury wykorzystującej wyjątkowe składniki pozyskiwane z lasów tropikalnych oraz dziewiczych terenów wschodniej Afryki. Dudu Osun to mydło w kostce zawierające w swoim składzie sproszkowane drzewo osun (camwood) – afrykańskie drzewo sandałowe, drzewo kakaowca i liście palmy. Mają działanie oczyszczające, odświeżające i lekko peelingujące. Zawiera min. zmiękczające i regenerujące masło shea, przynoszący skórze ukojenie i nawilżenie aloes, miód wspomagający redukcję zmian trądzikowych i odżywiający skórę oraz ekstrakt cytrynowy nadający orzeźwiający, cytrusowy zapach. Łączy w sobie właściwości lekko peeelingujące i odżywiające, idealne dla skóry suchej, zanieczyszczonej i problematycznej. Obecność naturalnej gliceryny może powodować skraplanie się na nim wody. Jego nierównomierny koloryt jest naturalny.
ID: 381474
Cena jednostkowa: 0,09 zł /1g
Sekrety czarnego mydła – jak stosować je rozsądnie?
Jakie właściwości ma czarne mydło? Jak je stosować? Czy wysusza skórę? Odkryj z nami tajemnice tej marokańskiej substancji, która od wieków jest stosowana do pielęgnacji skóry i włosów.
Czytaj całość

Składniki

Palm Kernel Oil, Cocoa pod ash, Palm bunch ash, Shea butter, Water, Pure Honey, Lime Juice, Osun (camwood), Aloe vera, Lemon juice, Fragrance

Informacje dodatkowe

Top składniki: Aloes
Trwałość od otwarcia: 36 mies.
Sposób użycia: Jest odpowiednie do mycia twarzy, ciała i demakijażu. Najlepiej nakładać mydło z pomocą gąbki lub myjki. Powinno się je przechowywać w zamkniętym pojemniku lub ażurowej mydelniczce. Mydła nie należy pozostawiać w wodzie lub mokrego bezpośrednio na wannie lub umywalce. Obecność naturalnej gliceryny może powodować skraplanie się na nim wody.
Testowany dermatologicznie: TAK
Działanie: Oczyszczające, Odświeżające, Ujędrniające, Wygładzające
Przeznaczenie: Do mycia twarzy i ciała.
Nazwa wymagana przez prawo: Czarne mydło do twarzy i ciała Dudu-Osun