Easy Livin' Easy Pads Set

zestaw Easy Pads Set: wielorazowy płatek na usta, 1 szt. + wielorazowy płatek na czoło, 1 szt. + wielorazowe płatki pod oczy, 2 szt.

EASY PADS SET - zestaw wielorazowych płatków /masek z silikonu, który jest idealnym i ekologicznym rozwiązaniem dla miłośniczek domowego SPA i maseczek. Zestaw zawiera: * wielorazowe płatki pod oczy EASY EYE PADS * wielorazową maskę na usta EASY KISS PAD * wielorazową maskę na czoło i dekolt EASY NO WORRIES PAD Cena produktów poza zestawem 213zł - kupując ten zestaw oszczędzasz 74zł ! Nasze EASY PADS działają na zasadzie okluzji, dzięki czemu produkt, który nałożymy lepiej wnika oraz działa intensywniej.
Easy Livin'
Easy Livin'
139 00
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Easy Livin' Easy Pads Set

ID 49146017
EASY PADS SET - zestaw wielorazowych płatków /masek z silikonu, który jest idealnym i ekologicznym rozwiązaniem dla miłośniczek domowego SPA i maseczek. Zestaw zawiera: * wielorazowe płatki pod oczy EASY EYE PADS * wielorazową maskę na usta EASY KISS PAD * wielorazową maskę na czoło i dekolt EASY NO WORRIES PAD Cena produktów poza zestawem 213zł - kupując ten zestaw oszczędzasz 74zł ! Nasze EASY PADS działają na zasadzie okluzji, dzięki czemu produkt, który nałożymy lepiej wnika oraz działa intensywniej. Okluzja w kosmetyce to stworzenie na skórze powłoki przez zastosowanie odpowiedniego kosmetyku lub w tym wypadku dodatkowej warstwy, którą jest wielorazowa maska/ płatki. Dzięki niej składniki odżywcze łatwiej wchłaniają się w głąb skóry oraz zapobiegamy utracie wody z naskórka. EASY PADS możesz użyć w duecie z dowolnym kremem, serum czy maską w kremie. Płatki pomogą wygładzić, nawilżyć, napiąć i odżywić skórę. Od razu po użyciu zauważysz efekt gładszego i lepiej nawilżonej skóry. Możesz używać ich codziennie lub jako zabieg przed wielkim wyjściem - efekt jest zawsze NATYCHMIASTOWY! Płatki ma idealny kształt i rozmiar. Są z delikatnego i cienkiego silikonu dlatego używanie ich jest komfortowe, płatki dobrze trzymają się skóry i nie zjeżdżają z niej jak w przypadku masek hydrożelowych. Wielorazowa płatki/ maski są również ekologicznym rozwiązaniem w pielęgnacji - nie generujemy dodatkowych odpadów, które zanieczyszczają środowisko. EASY PADS po każdym użyciu wystarczy umyć, osuszyć i włożyć do pudełka do przechowywania, w każdej chwili maska jest gotowa do ponownego użycia! Materiał: silikon medyczny Opakowanie: opakowanie zawiera : metalowa puszkę oraz płateki pod oczy, na usta i czoło Kolor: bezbarwny z logo EASY LIVIN' Sposób przechowywania: produkt przechowywać w opakowaniu, można trzymać w lodówce Wymiary opakowania: 16,5x11cm

Informacje dodatkowe

Pojemność: 1

Sposób użycia: Przed pierwszym użyciem umyj płatki delikatnym żelem lub pianką. Zaaplikuj ulubione serum, maskę lub krem (wystarczy niewielka ilość). Nałóż płatki na wybraną okolice i pozostaw go na 10-20 minut. Ściągnij płatki i delikatnie wklep resztę kosmetyku. Pamiętaj, aby dokładnie umyć i osuszyć płatki, przed ponownym włożeniem ich do opakowania. Zalecamy wykonanie testu przed pierwszym użyciem, ponieważ płatki potęgują działanie produktu. Nasz pro tip: włóż EASY PADS oraz kosmetyk do lodówki przed użyciem - uzyskasz wtedy przyjemny efekt schłodzenia! Dodatkowo możesz wykonać masaż zimnym rollerem.

Składniki

silikon