Easy Livin' Easy Pads Set

zestaw Easy Pads Set: wielorazowy płatek na usta, 1 szt. + wielorazowy płatek na czoło, 1 szt. + wielorazowe płatki pod oczy, 2 szt.

139 00
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Odbiór w paczkomacie: 1-3 dni robocze
Do domu: 1-3 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o Easy Livin' Easy Pads Set

EASY PADS SET - zestaw wielorazowych płatków /masek z silikonu, który jest idealnym i ekologicznym rozwiązaniem dla miłośniczek domowego SPA i maseczek. Zestaw zawiera: * wielorazowe płatki pod oczy EASY EYE PADS * wielorazową maskę na usta EASY KISS PAD * wielorazową maskę na czoło i dekolt EASY NO WORRIES PAD Cena produktów poza zestawem 213zł - kupując ten zestaw oszczędzasz 74zł ! Nasze EASY PADS działają na zasadzie okluzji, dzięki czemu produkt, który nałożymy lepiej wnika oraz działa intensywniej. Okluzja w kosmetyce to stworzenie na skórze powłoki przez zastosowanie odpowiedniego kosmetyku lub w tym wypadku dodatkowej warstwy, którą jest wielorazowa maska/ płatki. Dzięki niej składniki odżywcze łatwiej wchłaniają się w głąb skóry oraz zapobiegamy utracie wody z naskórka. EASY PADS możesz użyć w duecie z dowolnym kremem, serum czy maską w kremie. Płatki pomogą wygładzić, nawilżyć, napiąć i odżywić skórę. Od razu po użyciu zauważysz efekt gładszego i lepiej nawilżonej skóry. Możesz używać ich codziennie lub jako zabieg przed wielkim wyjściem - efekt jest zawsze NATYCHMIASTOWY! Płatki ma idealny kształt i rozmiar. Są z delikatnego i cienkiego silikonu dlatego używanie ich jest komfortowe, płatki dobrze trzymają się skóry i nie zjeżdżają z niej jak w przypadku masek hydrożelowych. Wielorazowa płatki/ maski są również ekologicznym rozwiązaniem w pielęgnacji - nie generujemy dodatkowych odpadów, które zanieczyszczają środowisko. EASY PADS po każdym użyciu wystarczy umyć, osuszyć i włożyć do pudełka do przechowywania, w każdej chwili maska jest gotowa do ponownego użycia! Materiał: silikon medyczny Opakowanie: opakowanie zawiera : metalowa puszkę oraz płateki pod oczy, na usta i czoło Kolor: bezbarwny z logo EASY LIVIN' Sposób przechowywania: produkt przechowywać w opakowaniu, można trzymać w lodówce Wymiary opakowania: 16,5x11cm
ID: 49146017

Składniki

silikon

Informacje dodatkowe

Pojemność: 1
Sposób użycia: Przed pierwszym użyciem umyj płatki delikatnym żelem lub pianką. Zaaplikuj ulubione serum, maskę lub krem (wystarczy niewielka ilość). Nałóż płatki na wybraną okolice i pozostaw go na 10-20 minut. Ściągnij płatki i delikatnie wklep resztę kosmetyku. Pamiętaj, aby dokładnie umyć i osuszyć płatki, przed ponownym włożeniem ich do opakowania. Zalecamy wykonanie testu przed pierwszym użyciem, ponieważ płatki potęgują działanie produktu. Nasz pro tip: włóż EASY PADS oraz kosmetyk do lodówki przed użyciem - uzyskasz wtedy przyjemny efekt schłodzenia! Dodatkowo możesz wykonać masaż zimnym rollerem.