Easy Livin'

zestaw: gumka do włosów 100% jedwab - czarna, 1 szt. + easy eye pads - wielorazowe płatki pod oczy z silikonu, 2 szt.

155 00
DODANO
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Easy Livin'

GUMKA:
Zadbaj o swoje włosy z naszymi 100% jedwabnymi gumkami do włosów!
Piękna frotka wykonana z 100% naturalnego jedwabiu to wspaniały dodatek do każdej stylizacji, pozwala na tworzenie różnych upięć bez niszczenia włosów. Nasze jedwabne frotki są szyte ręcznie w Polsce z najdelikatniejszego włoskiego jedwabiu z dbałością o najmniejszy szczegół.

Benefity:

nie niszczy włosów
* nie wyrywa włosów
* nie łamie i nie odgniata włosów
* idealny dodatek do codziennych i wieczorowych stylizacji
* odpowiednia dla wszystkich rodzajów włosów
* delikatna dla skóry głowy i włosów

 

kolor: czarny
materiał: 100% jedwab
HAND MADE IN POLAND
EASY EYE PADS
Przedstawiamy EASY EYE PADS - pierwsze wielorazowe płatki z silikonu na Polskim rynku, które są idealnym i ekologicznym rozwiązaniem dla miłośniczek masek pod oko!

Dzięki EASY EYE PADS zadbasz o skórę pod oczami bez potrzeby kupowania kolejnej pary hydrożelowych masek, które każdorazowo generują masę niebiodegradowalnych odpadów- opakowania i płatki.

Nasze płatki działają na zasadzie okluzji, dzięki czemu produkt, który nałożymy na okolice oka lepiej wnika oraz działa intensywniej.

Okluzja w kosmetyce to stworzenie na skórze powłoki przez zastosowanie odpowiedniego kosmetyku lub w tym wypadku dodatkowej warstwy, którą jest płatek pod oko. Dzięki niej składniki odżywcze łatwiej wchłaniają się w głąb skóry oraz zapobiegamy utracie wody z naskórka.

ID: 64479153

Składniki

jedwab + silikon