Easy Livin'

zestaw: wielorazowa maska na usta z silikonu Easy Kiss Pad, 2 szt.

135 00
DODANO
Odbiór w paczkomacie: 1-3 dni robocze
Do domu: 1-3 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o Easy Livin'

Zestaw 2 szt: Przedstawiamy EASY KISS PAD - pierwszą wielorazową maskę na usta z silikonu na Polskim rynku, która jest idealnym i ekologicznym rozwiązaniem dla miłośniczek pielęgnacji ust!

Piękne usta są ozdobą każdej kobiety- zadbaj o to, by zawsze były jędrne i nawilżone, nawet podczas jesiennych czy zimowych warunków. Dzięki EASY KISS PAD zadbasz o skórę okolicy ust bez potrzeby kupowania kolejnej hydrożelowych maski, która każdorazowo generuje masę niebiodegradowalnych odpadów- opakowania i maska.

Nasze maski na usta działają na zasadzie okluzji, dzięki czemu produkt, który nałożymy lepiej wnika oraz działa intensywniej. Okluzja w kosmetyce to stworzenie na skórze powłoki przez zastosowanie odpowiedniego kosmetyku lub w tym wypadku dodatkowej warstwy, którą jest nasza wielorazowa maska. Dzięki niej składniki odżywcze łatwiej wchłaniają się w głąb skóry oraz zapobiegamy utracie wody.

EASY KISS PAD możesz użyć w duecie z dowolnym serum, maską czy balsamem do ust. Maska pomoże wygładzić, nawilżyć i odżywić skórę. To świetny produkt na spierzchnięte usta! Wielorazowa maska jest również ekologicznym rozwiązaniem w pielęgnacji - nie generujemy dodatkowych odpadów, które zanieczyszczają środowisko.

EASY KISS PAD po każdym użyciu wystarczy umyć, osuszyć i włożyć do pudełka do przechowywania, w każdej chwili są gotowe do ponownego użycia! 

Nasz pro tip: przed nałożeniem maski EASY KISS PAD wykonaj delikatny peeling, dzięki temu składniki odżywcze jeszcze lepiej odżywią Twoje usta!

  • Materiał: silikon medyczny
  • Opakowanie: opakowanie zawiera : metalowa puszkę oraz wielorazowa
  • maska na usta Kolor: różówy z logo EASY LIVIN'
  • Sposób przechowywania: produkt przechowywać w opakowaniu
  • Wymiary opakowania: 10,5x7,6cm
ID: 63135904

Składniki

silikon medyczny

Informacje dodatkowe

Sposób użycia: EASY KISS PAD: * przed pierwszym użyciem umyj maske delikatnym żelem lub pianką * zaaplikuj ulubione serum, maskę lub balsam do ust (wystarczy niewielka ilość) * nałóż maskę na usta i pozostaw je na 10-20 minut * ściągnij maskę i delikatnie wklep resztę kosmetyku * pamiętaj, aby dokładnie umyć i osuszyć maskę, przed ponownym włożeniem ich do opakowania * zalecamy wykonanie testu przed pierwszym użyciem, ponieważ maska potęguje działanie produktu