Easy Livin' Easy Eye Pads

zestaw: wielorazowe płatki pod oczy z silikonu Easy Eye Pads, 2 szt./2 opak.

135 00
DODANO
od 15 zł przez paczkomat dla wszystkich
Odbiór w paczkomacie: 1-3 dni robocze
Do domu: 1-3 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o Easy Livin' Easy Eye Pads

Dzięki EASY EYE PADS zadbasz o skórę pod oczami bez potrzeby kupowania kolejnej pary hydrożelowych masek, które każdorazowo generują masę niebiodegradowalnych odpadów- opakowania i płatki. Nasze płatki działają na zasadzie okluzji, dzięki czemu produkt, który nałożymy na okolice oka lepiej wnika oraz działa intensywniej. Okluzja w kosmetyce to stworzenie na skórze powłoki przez zastosowanie odpowiedniego kosmetyku lub w tym wypadku dodatkowej warstwy, którą jest płatek pod oko.

Dzięki niej składniki odżywcze łatwiej wchłaniają się w głąb skóry oraz zapobiegamy utracie wody z naskórka. EASY EYE PADS możesz użyć w duecie z dowolnym kremem, serum czy maską do pielęgnacji delikatnej okolicy oczu. Płatki pomogą wygładzić, nawilżyć i odżywić skórę. Świetnie działają na obrzęk pod oczami. Możesz używać ich codziennie lub jako zabieg przed wielkim wyjściem - efekt jest zawsze NATYCHMIASTOWY!

Nasze płatki są przezroczyste z delikatnym nadrukiem- dzięki temu jest praktycznie niewidoczne i możesz ich z powodzeniem użyć np. podczas długiego lotu czy podróży samochodem Wielorazowa płatki są również ekologicznym rozwiązaniem w pielęgnacji - nie generujemy dodatkowych odpadów, które zanieczyszczają środowisko.

EASY EYE PADS po każdym użyciu wystarczy umyć, osuszyć i włożyć do pudełka do przechowywania, w każdej chwili są gotowe do ponownego użycia!

Materiał: silikon medyczny

Opakowanie zawiera:

  • metalowa puszkę x2
  • wielorazowe płatki pod oczy 2 pary


Sposób przechowywania: produkt przechowywać w opakowaniu 

ID: 49146012

Składniki

silikon

Informacje dodatkowe

Pojemność: 1
Sposób użycia: Przed pierwszym użyciem umyj płatki delikatnym żelem lub pianką. Zaaplikuj ulubione serum, maskę lub krem pod oczy (wystarczy niewielka ilość). Nałóż płatki i pozostaw je na 10-20 minut. Ściągnij płatki i delikatnie wklep resztę kosmetyku. Pamiętaj, aby dokładnie umyć i osuszyć płatki, przed ponownym włożeniem ich do opakowania. Zalecamy wykonanie testu przed pierwszym użyciem, ponieważ płatki potęgują działanie produktu. Nasz pro tip: włóż EASY PADS oraz kosmetyk do lodówki przed użyciem - uzyskasz wtedy przyjemny efekt schłodzenia! Dodatkowo możesz wykonać masaż zimnym rollerem.
Wiek: W każdym wieku