Emotopic MED+

wyrób medyczny: 3-zadaniowa pianka myjąca do twarzy, ciała i włosów, 200 ml

44 99
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Emotopic MED+

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją użytkowania lub etykietą.

EMOTOPIC 3-ZADANIOWA PIANKA MYJĄCA MED+ do twarzy, ciała i włosów

WSKAZANIA: Polecana do codziennego mycia suchej i wrażliwej skóry twarzy oraz ciała, w tym skóry głowy dzieci i dorosłych, już od 1. dnia życia. Zapobiega objawom atopowego zapalenia skóry (AZS) takim jak: suchość skóry, podrażnienia, zaczerwienienia oraz objawom towarzyszącym reakcjom alergicznym. Wyjątkowo łagodna receptura nie wywołuje podrażnień oraz szczypania oczu.

DZIAŁANIE: Pianka o ultra-łagodnej formule, dokładnie i delikatnie oczyszcza twarz, ciało oraz skórę głowy i włosy, nie naruszając naturalnej bariery skóry. Receptura zapewnia optymalne nawilżenie, tworząc naturalną osłonę przed podrażnieniami oraz nadmiernym przesuszeniem, łuszczeniem i miejscowym stanom zapalnym. Pianka koi i łagodzi, niwelując uczucie swędzenia. Wyjątkowo łagodna baza myjąca pozostawia skórę czystą, gładką i miękką w dotyku. Pianka stosowana jako szampon, nie obciąża włosów i ułatwia ich rozczesywanie. Bąbelkowa formuła, w połączeniu z przyjemną kompozycją zapachową, sprawia dzieciom radość z kąpieli i mycia pod prysznicem.

SPOSÓB UŻYCIA:

NOWORODKI: zaleca się stosować 1 dozę pianki [jedno naciśnięcie pompki] na główkę dziecka oraz 2 dozy na ciało. Delikatnie rozprowadzić po zwilżonej skórze, umyć, a następnie dokładnie spłukać czystą wodą.

NIEMOWLĘTA, DZIECI I DOROŚLI: nanieść kilka doz pianki na skórę ciała, twarzy lub na skórę głowy i mokre włosy, następnie rozprowadzając umyć całą powierzchnię. Dokładnie spłukać czystą wodą. Wyrób przeznaczony tylko do użytku zewnętrznego.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: Używać zgodnie ze wskazaniami. Unikać przedostania się preparatu do worka spojówkowego. W razie zaistniałego kontaktu z workiem spojówkowym natychmiast przemyć oczy ciepłą wodą. Nie stosować na otwarte rany. Nie połykać. Produkt nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek ze składników. W przypadku wystąpienia podrażnienia należy zaprzestać stosowania produktu. W sytuacji zaostrzenia zmian skórnych odstawić preparat i skontaktować się z lekarzem. Przechowywać w temperaturze pokojowej oraz unikać ekspozycji produktu bezpośrednio na wysoką temperaturę czy promieniowanie słoneczne. Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie używać po wygaśnięciu daty ważności. Nie używać w przypadku uszkodzonego opakowania.

PRODUCENT: Dr Irena Eris SA

ID: 389704
Cena jednostkowa: 22,50 zł /100ml

Składniki

Aqua (Water), Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Myreth Sulfate, Betaine, Disodium Undecylenamido MEA- Sulfosuccinate, PPG-26-Buteth-26, Polyquaternium-10, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Disodium EDTA, Xanthan Gum, Sodium Carbonate, Calcium Gluconate, Gluconolactone, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance)

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Wyrób medyczny do użytku zewnętrznego. Używać zgodnie ze wskazaniami. Unikać przedostania się preparatu do worka spojówkowego. W razie zaistniałego kontaktu z workiem spojówkowym natychmiast przemyć oczy ciepłą wodą. Nie stosować na rany i błony śluzowe. Nie połykać. Wyrób nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek ze składników. W przypadku wystąpienia podrażnienia należy zaprzestać stosowania wyrobu. W sytuacji zaostrzenia zmian skórnych skontaktować się z lekarzem. W przypadku wystąpienia poważnego działania niepożądanego należy niezwłocznie skontaktować się z infolinią (801-121-111). Przechowywać w temperaturze pokojowej oraz unikać ekspozycji wyrobu bezpośrednio na wysoką temperaturę. Chronić przed światłem słonecznym. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie używać po wygaśnięciu daty ważności. Nie używać w przypadku uszkodzonego opakowania.
Rodzaj: Pompka
Działanie: Oczyszczające
Wiek: W każdym wieku
Rodzaj cery: Atopowa