Emotopic Bacteria Control

wyrób medyczny: krem medical do twarzy i okolic oczu, 50 ml

65 99
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Emotopic Bacteria Control

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją użytkowania lub etykietą.

EMOTOPIC BACTERIA CONTROL KREM MEDICAL DO TWARZY i OKOLIC OCZU EMOTOPIC BACTERIA CONTROL To wyroby medyczne, które stanowią pierwszą linię terapeutyczną w leczeniu, łagodzeniu oraz zapobieganiu pojawiania się fazy zaostrzeń atopowego zapalenia skóry (AZS). Innowacyjny kompleks składników BIOMSKIN™ stanowiący podstawę zaawansowanych dermatologicznie formuł, powstał z myślą o pacjentach z częstymi zaostrzeniami związanymi z typową dla AZS nadmierną kolonizacją skóry przez Staphylococcus aureus. BIOMSKIN™ wykazuje potrójne działanie barierowe: I. łagodzi miejscowe stany zapalne, które najczęściej wywołuje gronkowiec złocisty (Staphylococcus aureus) II. wspiera równowagę naturalnej mikrobioty naskórka III. zapobiega wtórnym infekcjom i częstym nawrotom reakcji skórnych poprzez barierę mechaniczną jaką tworzy na powierzchni skóry, nie dopuszczając do stanu zapalnego często wywołanego przez Staphylococcus aureus.

DZIAŁANIE: Krem łagodzi zmiany chorobowe typowe dla AZS: zaczerwienienie, pieczenie, podrażnienie, świąd, szorstkość i łuszczenie naskórka. Ogranicza występowanie reakcji skórnych przy leczeniu stanów zaostrzeń AZS. Wyrób chroni przed nadmierną utratą wody, zapewniając właściwe nawilżenie i zapobiegając nawrotom przesuszenia. Ceramidy zawarte w formule przywracają, uszkodzone w przebiegu choroby, funkcje bariery naskórkowej. Wyrób zabezpiecza przed szkodliwym wpływem substancji drażniących, alergenów, drobnoustrojów, zmniejszając intensywność zmian o charakterze zapalnym. Jednorazowa aplikacja przynosi ulgę bardzo suchej skórze, a regularne stosowanie poprawia stan skóry w przebiegu AZS.

SPOSÓB UŻYCIA: Wyrób przeznaczony tylko do użytku zewnętrznego. Do codziennego stosowania rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy i okolice oczu. Do stosowania w terapii ciągłej, naprzemiennej lub proaktywnej zgodnie z zaleceniami lekarza. Wyrób może być stosowany przez pacjentów w warunkach domowych oraz w placówkach opieki zdrowotnej.

WSKAZANIA: Wyrób polecany do stosowania w celu łagodzenia objawów atopowego zapalenia skóry (AZS), takich jak: zaczerwienienie, stany zapalne, pieczenie i świąd. Zalecany podczas zaostrzeń AZS, związanych często z nadmierną kolonizacją skóry przez Staphylococcus aureus. Wskazany dla pacjentów przy leczeniu AZS o przewlekłym przebiegu, charakteryzującym się nadmierną suchością, łuszczeniem i pogrubieniem skóry. Polecany również do stosowania profilaktycznie w okresach remisji choroby w celu zapobiegania częstym nawrotom reakcji skórnych i wtórnym infekcjom. Wyrób wskazany do codziennego użycia. Może być stosowany długookresowo. Rekomendowany dla dorosłych i dzieci od 4. miesiąca życia.

FORMUŁA O WYSOKIM STOPNIU TOLERANCJI NIE ZAWIERA GLIKOKORTYKOSTEROIDÓW

PRODUCENT: Dr Irena Eris SA

ID: 429391
Cena jednostkowa: 131,98 zł /100ml

Składniki

Aqua (Water), Propanediol, Tripelargonin, Dimethicone, Canola (Canola) Oil, Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Hydrogenated Olive Oil Decyl Esters, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Oleyl Erucate, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Glycine Soja (Soybean) Seed Extract, Ophiopogon Japonicus Root Extract, Ceramide NG, Acetyl Heptapeptide-4, Tocopherol, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Caprylyl Glycol, Hydrogenated Vegetable Glycerides Citrate, PEG-75 Stearate, Ceteth-20, Hydrogenated Castor Oil, Steareth-20, Maltodextrin, Xanthan Gum, Raspberry Ketone

Informacje dodatkowe

Dzień/Noc: Dzień i noc
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Wyrób medyczny do użytku zewnętrznego. Używać zgodnie ze wskazaniami. W przypadku przedostania się kremu do oczu, natychmiast przemyć je ciepłą wodą. Nie stosować na rany i błony śluzowe. Nie połykać. Nie stosować przed ukończeniem 3. miesiąca życia. Wyrób nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek ze składników. W przypadku wystąpienia podrażnienia należy zaprzestać stosowania wyrobu. W sytuacji zaostrzenia zmian skórnych skontaktować się z lekarzem. W przypadku wystąpienia poważnego działania niepożądanego należy niezwłocznie skontaktować się z infolinią (801-121-111). Przechowywać w temperaturze pokojowej oraz unikać ekspozycji wyrobu bezpośrednio na wysoką temperaturę. Chronić przed światłem słonecznym. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie używać po upływie daty ważności. Nie używać w przypadku uszkodzonego opakowania.
Działanie: Kojące
Wiek: W każdym wieku
Rodzaj cery: Wrażliwa