Enchen Mint3

zestaw: irygator + wymienne końcówki, 3 szt.

99 00
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Enchen Mint3

Irygator do zębów ENCHEN Mint 3

Teraz możesz jeszcze lepiej zadbać o higienę jamy ustnej. Irygator ENCHEN Mint 3 skutecznie eliminuje płytkę nazębną i inne zanieczyszczenia, a dzięki 3 dostępnym trybom pracy zaspokoi nawet najbardziej zróżnicowane potrzeby użytkowników. Wyróżnia go także wodoodporność IPX7 oraz czas pracy do 20 dni na jednym ładowaniu. Urządzenie jest też wyjątkowo lekkie i przenośne - sprawdzi się również podczas podróży.

 

Optymalne czyszczenie

Ciesz się pięknym, białym uśmiechem. Irygator pracuje z częstotliwością sięgającą 1900 drgań na minutę, dzięki czemu efektywnie usuwa do 99,9% płytki nazębnej. Dokładnie myje nawet trudno dostępne obszary jamy ustnej i przestrzenie między zębami. Skutecznie eliminuje resztki jedzenia i inne zanieczyszczenia. Stabilnie utrzymuje ciśnienie wody, ułatwiając walkę z nieświeżym oddechem i innymi problemami dentystycznymi.

 

3 tryby pracy

Dostosuj działanie irygatora do swoich potrzeb. Mint 3 pozwala wybierać spośród 3 trybów czyszczenia. Tryb Normal świetnie sprawdzi się na co dzień - zapewnia wyjątkową dokładność i skuteczność. Tryb Pulse pozwala skorzystać z masażu dziąseł. Jeśli masz wrażliwe zęby lub używasz irygatora po raz pierwszy, wybierz tryb Soft, który oferuje nieco delikatniejszą pracę.

 

Specjalnie zaprojektowana dysza

Co jeszcze sprawia, że irygator Mint 3 może zapewnić tak dokładne i efektywne czyszczenie? Urządzenie zostało wyposażone w specjalnie zaprojektowaną, standardową dyszę z otworem o średnicy 0,6 mm. Dzięki temu generowany przez nie strumień wody jest na tyle cienki, aby bez problemu docierać również do trudno dostępnych obszarów jamy ustnej, na przykład przy linii dziąseł lub między zębami. W zestawie znajdziesz aż 3 wymienne końcówki!

 

Długi czas pracy - automatyczny timer

Urządzenie wyróżnia się bezprzewodową konstrukcją, co zapewnia większą wygodę i swobodę ruchów podczas użytkowania. Zostało wyposażone w wyjątkowo wydajny akumulator, dzięki czemu całkowicie naładowane może Ci służyć nawet przez 20 dni. Co więcej, inteligentny timer sprawia, że po 3 minutach pracy irygator automatycznie się wyłącza, aby chronić silnik i oszczędzać energię. Ładowanie produktu umożliwia wchodzący w skład zestawu kabel.

 

Wodoodporny

Swobodnie korzystaj z irygatora w łazience lub pod prysznicem. Urządzenie jest wodoodporne na poziomie IPX7 i wyjątkowo szczelne. Nie obawiaj się jego uszkodzenia! Mint 3 ma także duży zbiornik na wodę o pojemności 140 ml - nie musisz uzupełniać go w czasie mycia zębów. Jego napełnianie jest wyjątkowo proste - wystarczy go odkręcić. Możesz też bez problemu go wyczyścić.

 

Zabierz go na wakacje

Nie rezygnuj z możliwości dokładnego mycia zębów, kiedy wyjeżdżasz na wakacje lub w podróż służbową. Bezprzewodowa, lekka i przenośna konstrukcja sprawia, że irygator może Ci towarzyszyć niemal wszędzie! Bez problemu zmieści się w walizce lub torbie. Co więcej, dyszę urządzenia możesz z łatwością zdemontować i schować w zbiorniku na wodę. Dzięki temu unikniesz jej uszkodzenia i sprawisz, że irygator zajmie jeszcze mniej miejsca!

 

W zestawie

  • Irygator
  • 3 wymienne końcówki
  • Kabel do ładowania
  • ID: 51745321