Enchen T501 blue

zestaw: szczoteczka soniczna, 1 szt. + końcówka, 1 szt. + kabel do ładowania, 1 szt.

31 90
DODANO
od 15 zł przez paczkomat dla wszystkich
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Enchen T501 blue

Szczoteczka soniczna do zębów ENCHEN T501 (niebieska)

Zadbaj o prawidłową higienę jamy ustnej z Enchen. Szczoteczka soniczna T501 pracuje z częstotliwością 31000 drgań na minutę i posiada miękkie, zaokrąglone włosie, dzięki czemu skutecznie usuwa resztki jedzenia i przebarwienia jednocześnie nie uszkadzając wrażliwych dziąseł. Jest w pełni odporna na wodę, co ułatwi utrzymanie jej w czystości, a wytrzymały akumulator zapewnia długi czas pracy. Co więcej, możesz dostosować jej działanie wybierając spośród 3 trybów pracy: Clean, Sensitive i Bright.

Skuteczność

Szczoteczka soniczna Enchen T501 posiada wydajny silnik, który generuje wibracje o częstotliwości 31000 rpm, dzięki czemu skutecznie usuwa zanieczyszczenia i przebarwienia. Co więcej, posiada zaokrąglone, miękkie włosie, które dokładnie, ale delikatnie czyści zęby. Doskonale sprawdzą się zwłaszcza w przypadku wrażliwych dziąseł. Ciesz się zdrowym, pięknym uśmiechem dzięki Enchen.

Dostosuj jej działanie do własnych potrzeb

T501 oferuje 3 tryby pracy, aby spełnić różne oczekiwania użytkowników. Ponadto kolorowy wskaźnik poinformuje Cię o wybranym trybie. Clean (biały) zapewnia dokładne czyszczenie i sprawdzi się na co dzień. Natomiast tryb Sensitive (niebieski) będzie odpowiedni dla wrażliwych zębów i dziąseł, a Bright (zielony) ułatwi pozbycie się przebarwień i wypoleruje zęby.

Długi czas pracy

Zabierz T501 ze sobą na wakacje! Szczoteczka soniczna Enchen została wyposażona w akumulator o pojemności 180 mAh, który zapewnia do 30 dni pracy na jednym naładowaniu (jeśli korzystasz ze szczoteczki 2 razy dziennie). Dodatkowo do zestawu dołączono kabel USB, który ułatwi ładowanie – po ok. 1.5 h urządzenie będzie gotowe do ponownej pracy.

Przemyślana konstrukcja

Szczoteczka soniczna Enchen została zaprojektowana tak, aby jej użytkowanie było komfortowe. Wyróżnia się lekką (55 g) i ergonomiczną konstrukcją, dzięki czemu możesz z niej wygodnie korzystać. Co więcej, wbudowany timer krótką pauzą przypomni Ci o zmianie szczotkowanego obszaru (co 30 s) – nie musisz zatem pilnować czasu czyszczenia – T501 zrobi to za Ciebie. Ponadto urządzenie zapamięta ostatnio używany tryb. Produkt jest również odporny na wodę na poziomie IPX7, więc możesz ją czyścić pod bieżącą wodą.

W zestawie

  • szczoteczka
  • końcówka szczoteczki
  • kabel ładowania USB
  • instrukcja obsługi
  • ID: 46042492