promotion

Equilibra Aloe

aloesowy antyperspirant w szyfcie, 50 ml

4.0
Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów Hebe, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu.
Aloesowy antyperspirant w sztyfcie został wzbogacony o „inteligentne” naturalne cząsteczki, które działają w chwili wydzielania się potu i uniemożliwi...
DARMOWA DOSTAWA OD 59ZŁ DLA ZALOGOWANYCH
Equilibra Aloe
Equilibra Aloe
16 79
Najniższa cena, która obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 16,79 zł
23,99 zł
Regularna cena bez promocji
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Equilibra Aloe

ID 301208
Cena jednostkowa: 33,58 zł /100ml
Aloesowy antyperspirant w sztyfcie został wzbogacony o „inteligentne” naturalne cząsteczki, które działają w chwili wydzielania się potu i uniemożliwiają powstawanie przykrych zapachów. Skład dezodorantu w 30% stanowi aloes (pozyskiwany z czystego niepasteryzowanego żelu aloesowego), który orzeźwia i nawilża skórę pod pachami oraz przynosi jej ukojenie.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 50 ml

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę. Nie używaj nadmiaru produktu. W przypadku podrażnienia przerwać stosowanie.

Hypoalergiczny: Nie

Nazwa wymagana przez prawo: EQUILIBRA ALOESOWY DEZODORANT W SZTYFCIE 50ml

Składniki

: Dipropylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Propylene Glycol, Sodium Stearate, Aqua (Water), Glycerin, Parfum (Fragrance), Ppg- 14 Butyl Ether, Polyglyceryl-3 Caprylate, Tocopheryl Acetate, Sodium Usnate, Sodium Hydroxide.