Equilibra Aloe

wielofunkcyjny żel do twarzy i całego ciała, 75 ml

19 19
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Equilibra Aloe

Aloe vera dermo żel otrzymuje się przez tłoczenie na zimno liści rośliny aloesu. Zawiera aż 98% czystego aloe vera. Ma skuteczne działanie równoważące skórę i działa kojąco. Aloe Vera Dermo żel Equilibra to produkt, który przynosi ulgę skórze we wszystkich przypadkach braku równowagi i dyskomfortu skóry: zaczerwienienia skórne, ulga po słońcu i kontaktu ze źródłami ciepła, zaczerwienienia dziąseł, na zmęczone stopy, po depilacji lub goleniu, w przypasku nadmiernych otarć lub pocenia się. Regularnie stosowany na zdrową skórę odżywia, odświeża i regeneruje.
ID: 304811
Cena jednostkowa: 25,59 zł /100ml

Składniki

Aloe Barbadensis Leaf Juice, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid.

Informacje dodatkowe

Top składniki: Aloes
Dzień/Noc: Dzień i noc
Wiek: Uniwersalny
Pojemność: 75 ml
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie połykać, Unikać kontaktu z oczami, W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem, Stosować zgodnie ze sposobem użycia, Chronić przed dziećmi, Przeczytać uważnie sposób użycia, Chronić przed dostaniem się do ust i nosa dziecka
Trwałość od otwarcia: 6 mies.
Sposób użycia: Nakładaj odficie na czystą skórę i pozostaw do wchłonięcia. W przypadku trwałego pieczenia lub zaczerwienienia przerwij stosowanie.
Filtr SPF: BRAK
Testowany dermatologicznie: TAK
Działanie: Kojące, Łagodzące, Odżywcze
Przeznaczenie: Żel idealnie sprawdza się jako kojący i łagodzący środek na wszelkiego rodzaju podrażnienia i uszkodzenia skóry.
Nazwa wymagana przez prawo: EQUILIBRA EXTRA ALOESOWY DERMO - ŻEL MULTI - ACTIVE