Equilibra Aloes

wielofunkcyjny żel do twarzy i całego ciała, 75 ml

4.0
Aloe vera dermo żel otrzymuje się przez tłoczenie na zimno liści rośliny aloesu. Zawiera aż 98% czystego aloe vera. Ma skuteczne działanie równoważące...
Equilibra Aloes
Equilibra Aloes
000000000000304811 000000000000304811 Dermokosmetyki > Pielęgnacja twarzy
21 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Equilibra Aloes

ID 304811
Cena jednostkowa: 29,32 zł /100ml
Aloe vera dermo żel otrzymuje się przez tłoczenie na zimno liści rośliny aloesu. Zawiera aż 98% czystego aloe vera. Ma skuteczne działanie równoważące skórę i działa kojąco. Aloe Vera Dermo żel Equilibra to produkt, który przynosi ulgę skórze we wszystkich przypadkach braku równowagi i dyskomfortu skóry: zaczerwienienia skórne, ulga po słońcu i kontaktu ze źródłami ciepła, zaczerwienienia dziąseł, na zmęczone stopy, po depilacji lub goleniu, w przypasku nadmiernych otarć lub pocenia się. Regularnie stosowany na zdrową skórę odżywia, odświeża i regeneruje.

Informacje dodatkowe

Top składniki: Aloes

Dzień/Noc: Dzień i noc

Wiek: Uniwersalny

Pojemność: 75 ml

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie połykać, Unikać kontaktu z oczami, W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem, Stosować zgodnie ze sposobem użycia, Chronić przed dziećmi, Przeczytać uważnie sposób użycia, Chronić przed dostaniem się do ust i nosa dziecka

Trwałość od otwarcia: 6 mies.

Sposób użycia: Nakładaj odficie na czystą skórę i pozostaw do wchłonięcia. W przypadku trwałego pieczenia lub zaczerwienienia przerwij stosowanie.

Filtr SPF: BRAK

Testowany dermatologicznie: TAK

Działanie: Odświeżające

Przeznaczenie: Żel idealnie sprawdza się jako kojący i łagodzący środek na wszelkiego rodzaju podrażnienia i uszkodzenia skóry.

Nazwa wymagana przez prawo: EQUILIBRA EXTRA ALOESOWY DERMO - ŻEL MULTI - ACTIVE

Składniki

Aloe Barbadensis Leaf Juice, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid.
4.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię