Durex Intense Orgasmic

żel stymulujący, 10 ml

47 99
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Durex Intense Orgasmic

• Łagodnie stymuluje - odkryj spotęgowane odczucia przez zwiększoną wrażliwość łechtaczki, wrażenie ciepła, chłodu lub mrowienia. • Intensywny orgazm - pomaga osiągnąć i znacząco zintensyfikować przyjemność w trakcie szczytowania. • Nowe doznania - urozmaicenie zabaw w łóżku, świeży i prosty sposób na osiągnięcie większej satysfakcji. • Na bazie wody - łagodny, do stosowania z silikonowymi zabawkami erotycznymi i lateksowymi prezerwatywami. • Bez parabenów - bezpieczny skład, przetestowany pod względem ochrony wrażliwej skóry miejsc intymnych. Każda kobieta zasługuje na intensywny orgazm. Żel Durex Intense stworzony został by poprawić satysfakcję z seksu i umożliwić wzmocnione doznania przez większą wrażliwość łechtaczki. Mała ilość podczas gry wstępnej wystarczy, żeby odkryć nową jakość dotyku i orgazmu. Wypróbuj kropla po kropli i zastosuj właściwą dla siebie objętość by zapewnić optymalny poziom pobudzenia. Można stosować z prezerwatywą lub solo podczas masturbacji - tak jak lubisz. Żel Durex nie zawiera parabenów i nie oddziałuje z gadżetami erotycznymi wykonanymi z silikonu lub lateksu - możesz z łatwością łączyć nowe doznania z ulubionymi zabawkami.
ID: 309053
Cena jednostkowa: 479,90 zł /100ml

Składniki

Nie dotyczy

Informacje dodatkowe

Pojemność: 10 ml
Podmiot odpowiedzialny: Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: KILKA OSTRZEŻEŃ:_Używaj zgodnie z przeznaczeniem. Unikaj kontaktu z oczami, uszkodzoną skórą lub ranami. Zaprzestań użycia, jeśli wystąpi podrażnienie. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli podrażnienie nie ustanie. Jeśli Ty lub Twoja partnerka jest w ciąży lub karmi piersią należy skonsultować się z lekarzem. Produkt bezpieczny do spożycia, jednak nie jest żywnością. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Ten produkt może powodować wrażenie ciepła, zimna lub mrowienia. Bez dodatków zapachowych i parabenów. Należy zużyć w ciągu 6 miesięcy od otwarcia opakowania.
Przechowywanie: Chronić przed światłem, W miejscu niedostępnym dla dzieci, W oryginalnym opakowaniu, W temperaturze pokojowej
Przeznaczenie: Dla par i indywidualnie
Nazwa wymagana przez prawo: Żel stymulujący