Essensey Chrom

suplement diety, 120 kaps./1 opak.

16 99
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Essensey Chrom

Produkt zawiera chrom, który przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych. Suplement diety z chromem w formie pikolinianu - to forma, która przyczynia się do wysokiej przyswajalności. Zawiera 200 µg chromu w formie pikolinianu w każdej kapsułce. Idealny dla wegetarian ze względu na kapsułkę celulozową. Suplement diety zawierający Chrom, przyjmowany regularnie: przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.
ID: 438593
Cena jednostkowa: 0,26 zł /1g

Składniki

maltodekstryna, otoczka kapsułki (substancja glazurująca – hydroksypropylometyloceluloza), substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, pikolinian chromu (0,4%).

Informacje dodatkowe

Podmiot odpowiedzialny: Trec Nutrition Sp. Z o.o.
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Może zawierać niezamierzoną obecność pochodnych mleka, soi, zbóż zawierających gluten, jaj, orzechów ziemnych i innych orzechów.
Sposób użycia: Przyjmować 1 kapsułkę dziennie, popijając odpowiednią ilością płynu, po posiłku.
Przeciwwskazania: Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Rodzaj: kapsułki
Rodzaj rejestracji: suplement diety
Ciąża i karmienie piersią: Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
Wskazania: # Dla osób dorosłych # Chcących zadbać o swoją sylwetkę # Chcących wspomóc swój metabolizm # Chcących wspomóc utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi
Dawkowanie: Przyjmować 1 kapsułkę dziennie, popijając odpowiednią ilością płynu, po posiłku.