Expel Kids

naklejki na komary, 8 szt./1 opak.

13 19
DODANO
Przygotuj się na lato! Wybrane produkty w supercenach
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Expel Kids

Naklejki skutecznie odstraszające komary i meszki. Nasączone aromatycznymi olejkami, które stopniowo uwalniają zapach i skutecznie chronią przed owadami aż do 4 h. Naklejki są bardzo wygodne i łatwe w użyciu, nie pozostawiają śladów. Kolorowe wzory sprawiają, że doskonale pasują do wózków dziecięcych czy moskitier.
ID: 383823

Składniki

olejek lawendowy 0,35% (0,875 mg/szt)

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Środki ostrożności: P102 Chronić przed dziećmi. EUH208 Zawiera olejek lawendowy. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.__Pierwsza pomoc: Oczy przemyć wodą, skórę wodą z mydłem. W razie potrzeby lub połknięcia skontaktować się z lekarzem. Inne skutki uboczne niż wymienione w klasyfikacji nie są znane._Pozostałości preparatu i puste opakowanie traktować jak odpady komunalne.__Substancja czynna: olejek lawendowy 0,35 g/100 g (0,875 mg/naklejkę)._Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 7310/18.
Sposób użycia: Przykleić naklejkę do zewnętrznej warstwy ubrania w pobliżu odsłoniętych części ciała (ręce, nogi, szyja) lub na przedmioty znajdujące się w bliskim otoczeniu chronionej osoby (wózek dziecięcy, moskitiera, łóżko, śpiwór, namiot).
Przeciwwskazania: Brak
Przechowywanie: W oryginalnym opakowaniu
Nazwa wymagana przez prawo: EXPEL Kids - naklejki na komary 8szt.