Fa

45 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Fa – „fantastyczne mydło” ma już niemal 70 lat!

Czy wiesz, że nazwa kultowego mydła Fa wzięła się od skrótu niemieckich słów „fabelhafte”, co oznacza fantastyczny oraz „Fadenseife” – mydło? Pierwszym produktem Fa jest właśnie mydło w kostce, produkowane od 1954 roku – kultowy wyrób, którego nie może zabraknąć w domach wielu z nas. Kolejnym kosmetyk do pielęgnacji ciała, którego opakowanie ozdobił emblemat Fa i który stał się bestsellerem, jest żel pod prysznic Fa – nowość pojawiła się na rynku w 1975 roku i zaskarbiła sobie serca milionów kobiet i mężczyzn dla całym świecie.

Kultowe reklamy mydła Fa

W Polsce mydło Fa stało się niezwykle popularne za sprawą zmysłowych reklam emitowanych w telewizji na początku lat 90. Spoty były nawet inspiracją do napisania żartobliwego przeboju z 1991 roku wykonywanego przez Marka Kondrata i Marlenę Drozdowską. Jego refren zna chyba każdy Polak.

Obecnie Fa jest międzynarodową marką kosmetyczną, dostępną w ponad 120 krajach. Mydła w kostce i płynie, dezodoranty w sprayu i w kulce, żele pod prysznic, płyny do kąpieli są dostępne i znane w odległych zakątkach ziemi – krajach Bliskiego Wschodu, Afryki i Azji. Marka należy do niemieckiego koncernu Henkel. Co producentowi mydła zagwarantowało tak spektakularny sukces?

Zapach, który fascynuje 

Kosmetyki Fa rozpieszczają zmysły fascynującymi zapachami. W świecie mydeł, dezodorantów i żeli pod prysznic dominują przede wszystkim egzotyczne aromaty, np. zapachy arbuza, kwiatu ylang ylang i różowego jaśminu, które przywołują na myśl egzotyczne wakacje. Jeśli szukasz kosmetyków do kąpieli o działaniu nawilżającym, wypróbuj pięknie pachnące żele pod prysznic Fa z mikrokropelkami olejku, które chronią skórę przed wysuszeniem.

W Hebe dostępne są też antyperspiranty Fa, które nie tylko pięknie pachną, ale też zapewniają 48-godzinną ochronę. Co istotne, to antyperspiranty bez aluminium, które nie brudzą ubrań (szukaj oznaczeń na opakowaniach). W ofercie Fa nie brakuje również kosmetyków dla mężczyzn o orzeźwiających zapachach, m.in.   antyperspirantów w sprayu i w kulce. Jaki jest Twój ulubiony?