Femina

9 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Femina – dla najwyższego komfortu kobiet

Dla każdej kobiety poczucie świeżości i bezpieczeństwa okolic intymnych to kwestia kluczowa dla zachowania codziennego komfortu. Doskonale zdają sobie z tego sprawę twórcy marki Femina, którzy oferują serię produktów dla pań, dzięki którym zawsze będą mogły podejmować się nowych wyzwań z pełną pewnością siebie nawet w „te dni”. Zobacz, jakie produkty dla kobiet oferuje producent – wybierz idealne podpaski Femina dla siebie, a także poznaj serię płynów do higieny intymnej Lactacyd, dzięki którym kompleksowo zadbasz o siebie i swoją codzienną wygodę niezależnie od sytuacji!

Duży wybór podpasek Femina – bo każda z nas jest inna

Jeśli raz wypróbujesz podpasek Femina, z pewnością zagoszczą w Twojej łazience na dłużej. Wynika to przede wszystkim z rozmaitości dostępnych rodzajów podpasek i wkładek, dzięki czemu możesz je za każdym razem dopasować do własnych potrzeb. Na noc wypróbuj podpaski Femina Night, które zostały specjalnie wydłużone, by zapewnić Ci komfort i bezpieczeństwo w czasie snu. Na co dzień wybierz podpaski Femina Everyday, a jeśli zależy Ci na maksymalnej świeżości, sięgnij po podpaski Femina Camomile. Chcesz założyć dopasowaną sukienkę lub obcisłe spodnie? W takiej sytuacji doskonale sprawdzą się ultracienkie podpaski Femina Delicate.

Lactacyd Femina – kompleksowa dbałość o higienę intymną

Marka Femina wypuściła także serię produktów do higieny intymnej – Lactacyd. Dzięki nim jeszcze łatwiej zadbasz o maksymalną świeżość i czystość, a także o odpowiednie pH okolic intymnych. Wypróbuj chusteczki nawilżane Lactacyd Femina, dzięki którym możesz poczuć się komfortowo nawet w długiej podróży, gdy nie masz dostępu do kąpieli. Na co dzień korzystaj natomiast z płynów do higieny intymnej Lactacyd – są one doskonale łagodne dla skóry, odżywiające i regenerujące, więc możesz w pełni zadbać o delikatne partie ciała, bez ryzyka ich podrażnienia. Dzięki stworzonym z myślą o potrzebach kobiet produktom Femina poczujesz się pewnie, świeżo i bezpiecznie!