null

O FOREO

FOREO Sweden nie jest tradycyjną firmą kosmetyczną. Należymy do naszej własnej kategorii. Szczoteczki soniczne do oczyszczania twarzy z linii LUNA szturmem przejęły branżę, stając się wzorem do naśladowania w pielęgnacji twarzy.

FOREO to szwedzka firma z branży tech-beauty, która zrewolucjonizowała świat pielęgnacji twarzy. W ciągu zaledwie sześciu lat rozwinęliśmy się od dwóch pracowników w szwedzkiej centrali w 2013 roku do ponad 3000 wspaniałych ludzi na całym świecie. W tym czasie dostarczyliśmy również ponad 20 milionów produktów FOREO – kiedy coś dobrze działa, słowo rozprzestrzenia się szybko.

Nasze produkty są wykonane z ultrahigienicznego, wysokiej klasy silikonu, na którym nie osadzają się bakterie. W naszych urządzeniach wykorzystujemy również opatentowaną technologię pulsacji sonicznych T-Sonic, której nie posiadają żadne inne urządzenia.

Foreo

12 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

FOREO – dla pasjonatów piękna i nowych technologii

Jeśli lubisz innowacyjne rozwiązania, również w kwestiach pielęgnacji skóry, urządzenia FOREO są właśnie dla Ciebie! To nie tylko gadżety w kosmetyczce – to sprawdzone przez miliony użytkowników na całym świecie rozwiązania w walce o upragnioną gładką cerę. Skąd wzięły się szczoteczki FOREO? Jaka jest ich historia?

FOREO to młoda szwedzka firma. W 2013 roku, kiedy powstała, jej zespół był zaledwie 2-osobowy. Dziś w jej szeregach pracuje około 3 tysięcy osób. Za tak ogromnym sukcesem stoją innowacyjne produkty, które w błyskawicznym tempie zdobyły całe rzesze fanów. Szczoteczki do twarzy FOREO łączą soniczne pulsacje z silikonowymi wypustkami. Dzięki temu oczyszczają znacznie lepiej niż tradycyjne metody mycia twarzy, dbając o Twoją cerę i dobre samopoczucie. Nic dziwnego, że szczoteczki FOREO sprzedały się już w ponad 20 mln egzemplarzy. Dziś w ofercie marki dostępne są również soniczne szczoteczki do zębów, innowacyjne masażery okolic oczu czy luksusowe maseczki do twarzy.

FOREO LUNA – gdy wyglądasz dobrze, czujesz się dobrze!

Szczoteczki do mycia twarzy z serii LUNA to obecnie najbardziej rozpoznawane produkty FOREO, które zdobyły liczne nagrody branży beauty. W czym tkwi ich sekret? Są wykonane ze specjalnego silikonu, który jest odporny na bakterie. Opatentowana technologia pulsacji T-Sonic wprowadza silikonowe wypustki w drgania, usuwając ze skóry około 99,5% zanieczyszczeń. Dogłębne oczyszczanie pozwala usunąć pozostałości makijażu i nadmiar sebum, odblokowując pory i pozostawiając skórę jedwabiście gładką. Wystarczy, że poświęcisz codziennie 1 minutę na rytuał oczyszczania ze szczoteczką soniczną do twarzy, a szybko zauważysz efekty i utrzymasz skórę w jak najlepszym stanie.

Inteligentne oczyszczanie twarzy dopasowane do potrzeb – szczoteczki FOREO

Szczoteczki do mycia twarzy FOREO posiadają nie tylko piękne kolory, ale też specjalną budowę. Grubsze silikonowe wypustki precyzyjnie oczyszczają strefę T i świetnie sprawdzają się w pielęgnacji cery tłustej i mieszanej. Drobniejsze są przeznaczone do oczyszczania delikatnej skóry, np. na policzkach.

Niektóre modele szczoteczki do twarzy FOREO łączą się z aplikacją mobilną FOREO For You. Poprzez nią możesz spersonalizować program oczyszczania dopasowany do potrzeb Twojej skóry – poziom pulsacji dopasuje się do masowanego obszaru twarzy. Zobacz produkty szwedzkiej marki FOREO w HEBE i wybierz szczoteczkę do twarzy, którą ułatwi się utrzymanie młodzieńczego blasku! Który z pięknych kolorów wybierzesz dla siebie?