Geske

silikonowy powiększacz ust 4w1 z aplikacją, 1 szt.

49 00
DODANO
Do domu: 1-2 dni robocze
Odbiór w paczkomacie: 1-2 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o Geske

Usta marzeń w zasięgu ręki! Efektowny powiększacz od Geske z aplikacją do spersonalizowanej pielęgnacji.

Silikonowy powiększacz ust 4w1 Geske z Aplikacją (starlight)

Widoczne powiększenie ust bez kosztownych zabiegów? Z Geske to możliwe! Silikonowy powiększacz do ust 4w1 to wyjątkowy produkt, z którym Twoje usta nabiorą pełnego, krągłego kształtu, a ich naturalny kolor nabierze intensywności. Z dedykowaną aplikacją GESKE German Beauty Tech możesz uzyskać wymarzone efekty — wykorzystanie sztucznej inteligencji i technologii SmartAppGuided umożliwia stworzenie spersonalizowanych zabiegów pielęgnacyjnych, które pozwolą Ci poprawić wygląd skóry wokół ust, usuwając drobne zmarszczki, tonizując ją i nadając młodzieńczego blasku. Skuteczność potwierdzona przez magazyn ELLE!

Twój przewodnik po pielęgnacji

Teraz możesz świadomie pielęgnować usta i skórę wokół nich dzięki dedykowanej aplikacji GESKE German Beauty Tech. Wystarczy, że zeskanujesz twarz, by uzyskać spersonalizowane rekomendacje zabiegów dostosowanych specjalnie dla Twoich potrzeb. W aplikacji możesz ustawić cele pielęgnacyjne i harmonogram, które pozwolą Ci uzyskać najlepsze efekty. Do Twojej dyspozycji są tysiące sesji szkoleniowych wideo, prowadzone przez ekspertów, z którymi w pełni wykorzystasz potencjał powiększacza.

Perfekcyjne usta w kilka sekund

Możesz zapomnieć o wypełniaczach! Teraz efekt pełnych, soczystych ust uzyskasz dosłownie w kilka chwil! Dostępna w aplikacji sesja Luscious Lip Volumizing sprawi, że Twoje usta staną się miękkie, a ich kolor nabierze głębi. Technologia Ultra-Volume, wykorzystująca próżnię sprawia, że usta są wypełnione przez dłuższy czas. Regularne wykonywanie zabiegów pozwoli Ci uzyskać widoczną, długotrwałą poprawę objętości i koloru ust. Najlepsze efekty uzyskasz z serum (dostępne w osobnej sprzedaży).

ID: 61138033