Hebe Cosmetics Pomarańcza&Mięta

mus do mycia ciała, 200 ml

13 49
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Hebe Cosmetics Pomarańcza&Mięta

Mus do mycia ciała delikatnie oczyszcza skórę oraz wspomaga jej codzienną pielęgnację. Formuła aksamitnej pianki wzbogacona w glicerynę oraz w betainę zapewnia odczucie komfortu i nawilżenia. Produkt polecany do wszystkich typów skóry, również do skóry suchej i wrażliwej. Regularne stosowanie pomaga utrzymać gładką i miękką skórę. Dodatek ekstarktu ze słodkiej pomarańczy oraz olejku miętowego zapewnia odczucie subtelnego odświeżenia. Doskonale sprawdzi się również jako produkt do golenia.
ID: 368049
Cena jednostkowa: 6,75 zł /100ml

Składniki

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Butane, Coco Glucoside, Glycerin, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Propane, Betaine, Parfum, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Extract, Phenoxyethanol, Mentha Arvensis Leaf/Stem Oil, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Isobutane.

Informacje dodatkowe

Hebe Collection: Yes
Pojemność: 200 ml
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Łatwopalny aerozol. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50o C/122o F. Chronić przed dziećmi. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć. Wmasować w wilgotną skórę, a następnie dokładnie spłukać. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie rozpylać w okolice oczu. 5% masowych zawartości jest łatwopalne. Nie nanosić na podrażnioną i uszkodzoną skórę. Stosować w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Unikać wdychania.
Działanie: Nawilżające