promotion
promotion

Hebe Cosmetics Marakuja&Limonka

mus do mycia ciała, 200 ml

4.5

Mus do mycia ciała Marakuja & Limonka w postaci delikatnej pianki oczyszcza skórę oraz zapewnia odczucie komfortu i nawilżenia. Sprawdzi się również jako produkt do golenia.

Hebe Cosmetics Marakuja&Limonka
Hebe Cosmetics Marakuja&Limonka
000000000000368050 000000000000368050 Ciało > Kąpiel > Żele i pianki pod prysznic
11 99
9 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Hebe Cosmetics Marakuja&Limonka

ID 368050
Cena jednostkowa: 5,00 zł /100ml

Mus do mycia ciała z dodatkiem prebiotyków delikatnie oczyszcza skórę oraz wspomaga jej naturalną barierę ochronną. Formuła aksamitnej pianki wzbogacona w glicerynę oraz w betainę zapewnia odczucie komfortu i nawilżenia. Produkt polecany do wszystkich typów skóry, również do skóry suchej i wrażliwej. Regularne stosowanie pomaga utrzymać gładką i miękką skórę. Połaczenie marakui i limonki urzeka delikatnym zapachem. Doskonale sprawdzi się również jako produkt do golenia.

Informacje dodatkowe

Hebe Collection: Yes

Pojemność: 200 ml

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Łatwopalny aerozol. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50o C/122o F. Chronić przed dziećmi. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.

Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć. Wmasować w wilgotną skórę, a następnie dokładnie spłukać. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie rozpylać w okolice oczu. 5% masowych zawartości jest łatwopalne. Nie nanosić na podrażnioną i uszkodzoną skórę. Stosować w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Unikać wdychania.

Działanie: Nawilżające

Składniki

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Butane, Coco Glucoside, Glycerin, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Propane, Parfum, Betaine, Xylitol, Lactitol, Passiflora Edulis Fruit Extract, Citrus Limon Fruit Extract, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Isobutane, Sodium Bisulfite, Disodium EDTA, Alcohol Denat., Geraniol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone.
4.5
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię