Hebe Cosmetics Aloes&Biała glinka

mus do mycia ciała, 200 ml

13 49
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Hebe Cosmetics Aloes&Biała glinka

Mus do mycia ciała z dodatkiem białej glinki delikatnie oczyszcza skórę oraz wspomaga jej codzienną pielęgnację. Formuła wzbogacona w glicerynę oraz sok aloesowy zapewnia odczucie komfortu i nawilżenia. Produkt polecany do wszystkich typów skóry, również do skóry suchej i wrażliwej. Regularne stosowanie pomaga utrzymać gładką i miękką skórę. Podczas kąpieli aksamitna pianka otula ciało i odpręża zmysły. Doskonale sprawdzi się również jako produkt do golenia. 

ID: 368051
Cena jednostkowa: 6,75 zł /100ml

Składniki

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Butane, Coco Glucoside, Glycerin, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Propane, Parfum, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Betaine, Phenoxyethanol, Kaolin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Isobutane, Linalool, Hexyl Cinnamal.

Informacje dodatkowe

Hebe Collection: Yes
Top składniki: Aloes
Pojemność: 200 ml
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Łatwopalny aerozol. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50o C/122o F. Chronić przed dziećmi. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć. Wmasować w wilgotną skórę, a następnie dokładnie spłukać. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie rozpylać w okolice oczu. 5% masowych zawartości jest łatwopalne. Nie nanosić na podrażnioną i uszkodzoną skórę. Stosować w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Unikać wdychania.
Działanie: Nawilżające