Hebe Professional

zestaw: pędzle do makijażu, 3 szt.

87 99
DODANO
Hebe Collection - drugi, tańszy produkt -60%. Miksuj dowolnie między markami!
od 15 zł przez paczkomat dla wszystkich
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Hebe Professional

Profesjonalny makijaż w zasięgu ręki! Nasze pędzle wykonane są z wysokiej jakości włosia syntetycznego. Jego miękkość i sprężystość pozwolą Ci uzyskać pożądane efekty.

W skład zestawu wchodzą: pędzel do podkładów płynnych i kosmetyków mineralnych F03, pędzel do rozświetlacza, różu i bronzera F04 oraz pędzel do konturowania F10.

  • Pędzel F03 służy do nakładania podkładów płynnych i kremowych oraz kosmetyków mineralnych. Aplikację produktu należy wykonać ruchami okrężnymi. Aby ograniczyć ilość zużywanego produktu, pędzel można przed użyciem skropić niewielką ilością wody.
  • Pędzel F04 służy do nakładania kosmetyków rozświetlających na szczyty kości policzkowych. Idealny jest do różu i bronzera. Kształt włosia, tzw. jajko, umożliwia precyzyjną aplikację.
  • Pędzel F10 służy natomiast do nakładania bronzeru i różu. Jego spłaszczony kształt i włosie przycięte po skosie umożliwiają konturowanie bez efektu smug i plam. To "Must have" do modelowania twarzy.

Aby zadbać odpowiednio o pędzle, umyj włosie pędzli w ciepłej wodzie z mydłem, odkładnie opłucz i susz w pozycji poziomej. Unikaj kontaktu rączki pędzla z wodą.

ID: 323700

Składniki

nie dotyczy

Informacje dodatkowe

Hebe Collection: Yes
Pojemność: 1 zest.