1+1 -50%

Hebe Professional

zestaw: pędzle do makijażu, 3 szt.

5.0

Profesjonalny makijaż w zasięgu ręki! Nasze pędzle wykonane są z wysokiej jakości włosia syntetycznego. Jego miękkość i sprężystość pozwolą Ci uzyskać pożądane efekty.

Darmowa dostawa od 35 zł dla zalogowanych!
Hebe Professional
Hebe Professional
84 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Hebe Professional

ID 323700

W skład zestawu wchodzą: pędzel do podkładów płynnych i kosmetyków mineralnych F03, pędzel do rozświetlacza, różu i bronzera F04 oraz pędzel do konturowania F10.

  • Pędzel F03 służy do nakładania podkładów płynnych i kremowych oraz kosmetyków mineralnych. Aplikację produktu należy wykonać ruchami okrężnymi. Aby ograniczyć ilość zużywanego produktu, pędzel można przed użyciem skropić niewielką ilością wody.
  • Pędzel F04 służy do nakładania kosmetyków rozświetlających na szczyty kości policzkowych. Idealny jest do różu i bronzera. Kształt włosia, tzw. jajko, umożliwia precyzyjną aplikację.
  • Pędzel F10 służy natomiast do nakładania bronzeru i różu. Jego spłaszczony kształt i włosie przycięte po skosie umożliwiają konturowanie bez efektu smug i plam. To "Must have" do modelowania twarzy.

Aby zadbać odpowiednio o pędzle, umyj włosie pędzli w ciepłej wodzie z mydłem, odkładnie opłucz i susz w pozycji poziomej. Unikaj kontaktu rączki pędzla z wodą.

Informacje dodatkowe

Hebe Collection: Yes

Pojemność: 1 zest.

5.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię