Hemp+ Sport

olejek relaksujący do ciała z CBD 1500 mg, 150 ml

Olejek do masażu stymuluję krążenie krwi i wspomaga lepszą regenerację. Dla najlepszego efektu nałóż olejek na wrażliwe miejsca i masuj okrężnymi ruchami aby uwolnić napięcie. Dzięki trwałej butelce i ergonomicznym kształtom balsam można zabrać wszędzie i stosować po każdym wysiłku.
Hemp+ Sport
Hemp+ Sport
229 00
Regularna cena bez promocji: 229,00 zł
Do domu: 1-3 dni robocze
Odbiór w paczkomacie: 1-3 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO
Sprzedaje:

Przeczytaj więcej o Hemp+ Sport

ID 44302439
Cena jednostkowa: 152,74 zł /100ml
Olejek do masażu stymuluję krążenie krwi i wspomaga lepszą regenerację. Dla najlepszego efektu nałóż olejek na wrażliwe miejsca i masuj okrężnymi ruchami aby uwolnić napięcie. Dzięki trwałej butelce i ergonomicznym kształtom balsam można zabrać wszędzie i stosować po każdym wysiłku. Dzięki najwyższej jakości CBD, użytej do produkcji tego olejku, bogaty jest on w kwasy Omega-6 i omega-3 oraz liczne proteiny, karoten, aminokwasy, minerały, witaminy A, D, E, K. Aby zagwarantować najwyższą jakość oleju bez pestycydów i zanieczyszczeń, na etapie produkcji stosujemy ekstrakcję CO2, aby jak najlepiej zachować jakość zebranego CBD.

Składniki

OLEJ Z NASION HELIANTHUS ANNUUS (SŁONECZNIKOWY), OLEJ Z NASION MACADAMIA INTEGRIFOLIA (MACADAMIA), OLEJ HYBRYDOWY HELIANTHUS ANNUUS (SŁONECZNIKOWY), KANNABIDIOL, MENTOL, OLEJ Z LIŚCI EUKALIPTUSA GLOBULUS (EUKALIPTUSA), OLEJEK Z MIĘTY PIEPRZOWEJ, EKSTRAKT Z KWIATU ARNIKI MONTANY, EKSTRAKT Z KWIATU NAGIETKA LEKARSKIEGO, TOKOFEROL, LIMONEN, LINALOL