promotion

Hepaslimin Z Biotyną

suplement diety, 30 tabl./1 opak.

Cynara scolymus, Ilex paraguariensis, Cichorium intybus, Curcuma longa__Składniki suplementu diety wspomagają:_- utrzymanie zdrowej wątroby_- zachowanie prawidłowej masy ciała_- prawidłowe trawienie_- zachowanie zdrowych włosów i skóry__Cholina jest składnikiem naturalnie występującym w organizmie. Wchodzi w skład fosfolipidów budujących błonę komórkową każdej żywej komórki.

Hepaslimin Z Biotyną
Hepaslimin Z Biotyną
000000000000387099 000000000000387099 Zdrowie i Higiena > Suplementy diety > Trawienie i układ pokarmowy
17 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Hepaslimin Z Biotyną

ID 387099
Cena jednostkowa: 1,28 zł /1g

_Wyciąg z liści karczocha przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego, wspiera naturalną detoksykację organizmu oraz wydzielanie soków trawiennych. Pomaga w utrzymaniu zdrowej wątroby. Przyczynia się do komfortu jelitowego._Wyciąg z korzenia cykorii wspomaga trawienie i pomaga w utrzymaniu zdrowej wątroby._Wyciąg z ostryżu długiego wspiera prawidłową gospodarkę lipidową i wspomaga metabolizm tłuszczu w wątrobie. Pomaga zachować zdrową wątrobę._Wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego wspiera proces rozkładu lipidów i pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała._Biotyna pomaga zachować zdrowe włosy i zdrową skórę. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz metabolizmu makroskładników odżywczych. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Dodatkowo biotyna pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych.

Informacje dodatkowe

Podmiot odpowiedzialny: Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o., ul. Partyzancka 133/151, 95-200 Pabianice

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem produktu należy skonsultować się z lekarzem. Nie zaleca się łączenia z innymi preparatami zawierającymi biotynę.

Przechowywanie: Przechowywac_w_temperaturze_otoczenia

Rodzaj rejestracji: suplement diety

Nazwa wymagana przez prawo: Hepaslimin z biotyną Suplement diety 30 sztuk

Składniki

substancja wypełniająca: celuloza,L-asparaginian L-ornityny,winian choliny,substancja wypełniająca: fosforany wapnia,wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego,wyciąg z liści karczocha,substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza,wyciąg z ostryżu długiego,wyciąg z korzenia cykorii,substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych,substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu,barwnik: dwutlenek tytanu,substancja glazurująca: hydroksypropyloceluloza,D-biotyna,substancje glazurujące: wosk pszczeli biały oraz wosk carnauba
0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii