Hepaslimin Z Biotyną

suplement diety, 30 tabl./1 opak.

15 99
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Hepaslimin Z Biotyną

Cynara scolymus, Ilex paraguariensis, Cichorium intybus, Curcuma longa

Składniki suplementu diety wspomagają:
- utrzymanie zdrowej wątroby
- zachowanie prawidłowej masy ciała
- prawidłowe trawienie
- zachowanie zdrowych włosów i skóry

Cholina jest składnikiem naturalnie występującym w organizmie. Wchodzi w skład fosfolipidów budujących błonę komórkową każdej żywej komórki.
Wyciąg z liści karczocha przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego, wspiera naturalną detoksykację organizmu oraz wydzielanie soków trawiennych. Pomaga w utrzymaniu zdrowej wątroby. Przyczynia się do komfortu jelitowego.
Wyciąg z korzenia cykorii wspomaga trawienie i pomaga w utrzymaniu zdrowej wątroby.
Wyciąg z ostryżu długiego wspiera prawidłową gospodarkę lipidową i wspomaga metabolizm tłuszczu w wątrobie. Pomaga zachować zdrową wątrobę.
Wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego wspiera proces rozkładu lipidów i pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała.
Biotyna pomaga zachować zdrowe włosy i zdrową skórę. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz metabolizmu makroskładników odżywczych. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Dodatkowo biotyna pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych.
ID: 387099
Cena jednostkowa: 1,14 zł /1g

Składniki

substancja wypełniająca: celuloza,L-asparaginian L-ornityny,winian choliny,substancja wypełniająca: fosforany wapnia,wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego,wyciąg z liści karczocha,substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza,wyciąg z ostryżu długiego,wyciąg z korzenia cykorii,substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych,substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu,barwnik: dwutlenek tytanu,substancja glazurująca: hydroksypropyloceluloza,D-biotyna,substancje glazurujące: wosk pszczeli biały oraz wosk carnauba

Informacje dodatkowe

Rodzaj: tabletki
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem produktu należy skonsultować się z lekarzem. Nie zaleca się łączenia z innymi preparatami zawierającymi biotynę.
Podmiot odpowiedzialny: Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o., ul. Partyzancka 133/151, 95-200 Pabianice
Marka: Hepaslimin
Nazwa wymagana przez prawo: Hepaslimin z biotyną Suplement diety 30 sztuk
Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze otoczenia

Alergeny

Nazwa wymagana przez prawo: Hepaslimin z biotyną Suplement diety 30 sztuk