India Story

ajurwedyjski miedziany czyścik skrobaczka do języka, 1 szt.

49 00
DODANO
Odbiór w paczkomacie: 1-3 dni robocze
Do domu: 1-3 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o India Story

Skrobanie języka to starożytna praktyka z zakresu ajurwedy, która wpływa na nie tylko zdrowie jamy ustnej, ale także ogólny stan zdrowia ciała, umysłu i ducha.


Miedziany czyścik do języka India Story to efektowny przykład tej tradycji. Wykonana z czystej miedzi, metalu cenionego od wieków w ajurwedzie ze względu na jego niezwykłe właściwości. Nasza skrobaczka jest wyjątkowo stabilna, waży około 35g i ma długość wynoszącą około 12 cm.


Materiał, z którego wykonana jest nasza skrobaczka do języka, to 100% miedź.

Ajurwedyjski miedziany czyścik do języka

Skrobanie języka to starożytna praktyka z zakresu ajurwedy, która wpływa na nie tylko zdrowie jamy ustnej, ale także ogólny stan zdrowia ciała, umysłu i ducha.


Miedziany czyścik do języka India Story to efektowny przykład tej tradycji. Wykonana z czystej miedzi, metalu cenionego od wieków w ajurwedzie ze względu na jego niezwykłe właściwości. Nasza skrobaczka jest wyjątkowo stabilna, waży około 35g i ma długość wynoszącą około 12 cm.


Materiał, z którego wykonana jest nasza skrobaczka do języka, to 100% miedź.


Nasz czyścik do języka posiada wiele zalet:


  1. Skutecznie usuwa nieświeży oddech i odświeża jamę ustną.

  2. Poprawia higienę jamy ustnej oraz ogólny stan zdrowia.

  3. Usuwa szkodliwe bakterie.

  4. Miedź naturalnie posiada właściwości przeciwdrobnoustrojowe, które pomagają w oczyszczaniu języka, wiążąc związki siarki i eliminując je.

  5. Jest łatwa w czyszczeniu.

  6. Wzmacnia zmysł smaku.

  7. Nasze opakowanie to ekologiczne papierowe pudełko z recyklingu.


Dlaczego miedź? Miedź jest znana od wieków jako metal odporny na bakterie, a nowe badania potwierdzają skuteczność tych starożytnych praktyk. Pomaga utrzymać zdrowie jamy ustnej, która jest domem zarówno dla dobrych, jak i złych bakterii. Miedź nie tylko działa toksycznie na szkodliwe bakterie, ale także dostarcza ważnych enzymów niezbędnych do przetrwania korzystnych mikroorganizmów w jamie ustnej.


Dbaj o nasz czyścik: skrobaczka do języka jest w 100% wykonana z miedzi. Miedź naturalnie utlenia się w kontakcie z powietrzem i wilgocią, co może nadawać jej ciemny lub czarny kolor, a po pewnym czasie nawet zieloną patynę. To zjawisko to naturalny proces i nie ma powodu do niepokoju.


Aby zachować skrobaczkę w idealnym stanie, po każdym użyciu opłucz ją pod bieżącą wodą, usuwając wszelkie zanieczyszczenia i ślinę. Możesz także użyć odrobinę soku z cytryny, aby pozbyć się ewentualnych plam spowodowanych utlenianiem. Upewnij się, że skrobaczka jest sucha przed jej przechowaniem między sesjami. Dzięki tym prostym krokom Twoja miedziana skrobaczka pozostanie piękna, czysta i będzie promieniać naturalnym blaskiem miedzi.


Czyścik zapakowany jest w ekologiczny lniano-bawełniany woreczek. 

ID: 64746336

Składniki

100% Copper