Inglot

duraline do kosmetyków do makijażu, 9 ml

64 99
DODANO
Inglot - drugi, tańszy produkt -50%
Wybrane marki makijażowe nawet -80% na drugi, tańszy produkt. Miksuj dowolnie w ramach marki!
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Duraline

 Produkt, który daje kosmetykom drugie życie.

Duraline można dowolnie mieszać z kosmetykami do makijażu, czyniąc je wodoodpornymi i przedłużając ich trwałość. Już jedna kropla podkreśli głębię koloru i sprawi, że produkt będzie jeszcze bardziej wydajny.

Wegańska formuła

bezbarwna i bezzapachowa

Produkt wielofunkcyjny

m.in. podkreśla kolor i zwiększa wydajność

Nadaje wodoodporność

przedłuża trwałość kosmetyków  

Twórz własne formuły i odcienie

Duraline z łatwością przekształci każdy sypki lub prasowany cień do powiek w wodoodporną konturówkę lub cień w kremie. Niewielka ilość produktu sprawi, że uzyskana konsystencja będzie łatwa w aplikacji, kolor intensywniejszy a efekt długotrwały.  

Reaktywuj zaschnięte kosmetyki

Już jedna kropla zmieszana z eyelinerem w żelu, pomadą do brwi lub różem do policzków przywróci ich pierwotną kremową konsystencję, dzięki czemu możliwe będzie wykorzystanie produktów do końca.

Sposób użycia

Nie dodawaj Duraline bezpośrednio do opakowania z produktem. Delikatnie wyjmij szpatułką niewielką ilość kosmetyku i następnie pędzelkiem wymieszaj z płynem na paletce kosmetycznej lub wewnętrznej stronie wieczka opakowania. 

Przeczytaj więcej o Inglot

Ten przezroczysty płyn można dowolnie mieszać z produktami do makijażu, czyniąc je wodoodpornymi i przedłużając ich trwałość. Jedna kropla podkreśli głębię koloru i sprawi, że produkt będzie jeszcze bardziej wydajny.

Duraline z łatwością przekształci każdy cień do powiek w wodoodporną konturówkę. Ułatwia też aplikację sypkich cieni do powiek, jednocześnie podkreślając ich kolor. Dzięki niemu szybko i skutecznie przywrócisz właściwą konsystencję konturówki w żelu lub pomady do brwi.


TIPS & TRICKS:
- Niewielką ilość płynu wymieszaj z cieniem prasowanym lub sypkim pigmentem i uzyskaj wodoodporną, kremową formułę cieni.
- Profesjonalny aplikator zapewni odpowiednią ilość produktu.
- Kropla Duraline ułatwia aplikację cieni sypkich i wzmacnia intensywność koloru.
- Aplikuj dowolnym pędzelkiem, w zależności od pożądanego efektu.
- Znajduje świetne zastosowanie z produktami do Body Painting.

TIPS & TRICKS: - Niewielką ilość płynu wymieszaj z cieniem prasowanym lub sypkim pigmentem i uzyskaj wodoodporną, kremową formułę cieni. - Profesjonalny aplikator zapewni odpowiednią ilość produktu. - Kropla Duraline ułatwia aplikację cieni sypkich i wzmacnia intensywność koloru. - Aplikuj dowolnym pędzelkiem, w zależności od pożądanego efektu. - Znajduje świetne zastosowanie z produktami do Body Painting.
ID: 367458
Cena jednostkowa: 722,11 zł /100ml

Składniki

ISODODECANE, BIS-VINYL DIMETHICONE/DIMETHICONE COPOLYMER, CAPRYLYL GLYCOL, PHENOXYETHANOL, HEXYLENE GLYCOL.KP7

Informacje dodatkowe

Pojemność: 9 ml