null

O MARCE INGRID

INGRID COSMETICS to marka stworzona dla Ciebie i z myślą o Tobie. Inspiruje nas piękno, kobiecość i minimalizm. Stawiamy na bezpieczeństwo naszych formuł, tak abyś każdego dnia mogła cieszyć się swoim ulubionym rytuałem makijażowym. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu i autorskim rozwiązaniom oferujemy wysokiej jakości kosmetyki kolorowe, które są produkowane we własnych laboratoriach w Polsce. Inspirujemy się najnowszymi trendami. Gwarantujemy sprawdzone formuły, unikalne odcienie i nieskończoną ilość kreacji makijażowych. Zaufały nam miliony konsumentek z ponad 60 krajów na świecie. Wypróbuj choć raz nasze kosmetyki, a zostaniesz im wierna na zawsze.

Ingrid

19 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

INGRID Cosmetics – kosmetyki do makijażu dla nowoczesnych kobiet

W rozbudowanym asortymencie INGRID Cosmetics można znaleźć  wysokiej jakości kosmetyki kolorowe inspirowane najnowszymi trendami w świecie mody, w szerokiej gamie formuł i odcieni. Oferta ta pozwala na stworzenie każdego rodzaju makijażu, niezależnie od okazji i. Kosmetyki INGRID Cosmetics są uniwersalne i przystępne cenowo. Dzięki temu każdego dnia możesz zmieniać się,  eksperymentując z makijażem!

Primery INGRID – baza pod makijaż dla każdego rodzaju skóry

Podstawą pięknego i trwałego makijażu jest dobrze nawilżona, gładka skóra. To dlatego marka INGRID Cosmetics oprócz kosmetyków kolorowych ma swojej ofercie wysokiej jakości bazy pod makijaż – produkty do rozprowadzenia na skórze jeszcze przed nałożeniem na twarz podkładu. W asortymencie firmy można znaleźć primery w płynie dedykowane różnym typom cery, takie jak na przykład:

  • zielona baza pod makijaż w płynie, neutralizująca zaczerwienienia i niedoskonałości,
  • lekka, matująca baza pod podkład INGRID Cosmetics Anti-Pollution chroniąca skórę przed ekspozycją na szkodliwe zanieczyszczenia,
  • wygładzająco-matująca baza pod makijaż dająca efekt jedwabistej cery i zmniejszająca widoczność porów,
  • nawilżająca i odmładzająca baza do skóry suchej i odwodnionej, łącząca formułę primera i odżywczego kremu.

Kosmetyki kolorowe INGRID do makijażu twarzy, oczu i ust

Oferta produktów INGRID Cosmetics to także wysokiej jakości kosmetyki do makijażu, cenione za zaawansowane formuły zapewniające długą trwałość i perfekcyjne wykończenie. Klientki chętnie sięgają nie tylko po kosmetyki kolorowe, ale też produkty bazowe – podkłady mineralne, pudry czy doskonale kryjące korektory do twarzy, na przykład te z bestsellerowej serii INGRID Ideal Face.

Lakiery do paznokci INGRID – hybrydowe i tradycyjne

INGRID Cosmetics jest też popularnym producentem lakierów do paznokci w wielu różnych kolorach, inspirowanych najnowszymi trendami. Pełna gama produktów obejmuje kilkadziesiąt odcieni lakierów hybrydowych, żelowych i tradycyjnych. Dzięki nim możesz eksperymentować i realizować kolejne pomysły na ozdobienie paznokci.