Ionickiss IONPA Home Premium

jonowo-soniczna szczoteczka do zębów, 1 szt.

699 00
DODANO
Darmowa dostawa na produkty z oznaczeniem DOSTAWA ZA 0 ZŁ
od 79 zł po zalogowaniu
Do domu: 2 dni robocze
Odbiór w paczkomacie: 2 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Pochwal się uśmiechem

IONPA Premium to soniczna szczoteczka, która wykorzystuje technologię jonową dla zapewnienia nie znanej dotąd skuteczności w usuwaniu osadu nazębnego, co przyczynia się do zdrowego i pięknego uśmiechu.

Efektywność potwierdzona przez badania Harvard

52 000 wibracji

Delikatnych wibracji by nie

uszkodzić szkliwa

Technologia jonowa

48% lepsza skuteczność

usuwania płytki nazębnej

Miesiąc bez ładowania

nie martw się o baterię

na wyjeździe

Wymienne końcówki

3 szt. końcówek

w zestawie

starczą na 9 msc.

Technologia jonowa

Najskuteczniejsza technologia na rynku, która działając niczym magnes odczepia płytkę nazębną z powierzchni naszych zębów. Dzięki czemu zęby stają się czystsze i zdrowsze.

Technologia soniczna

Niezwykle wydajna technologia, która w skuteczny i delikatny sposób usuwa płytkę nazębną za pomocą cichych wibracji.

Szczoteczka IONPA Travel to tylko 52 000 delikatnych ruchów sonicznych, dzięki czemu nie narażasz się na mikrouszkodzenia szkliwa.

Chwila relaksu

Zapewnij swoim zębom odrobinę relaksu dzięki innowacyjnej szczoteczce z technologią jonową. Dzięki niej, codzienna higiena jamy ustnej staje się przyjemnością, a Twój uśmiech będzie zdrowszy niż kiedykolwiek wcześniej.

4 Tryby pracy
 • Clean - Tryb do codziennego szczotkowania
 • White+ - Tryb do wybielania
 • GumCare - Tryb do masażu i pielęgnacji dziąseł
 • HiClean - intensywne czyszczenie
Zestaw zawiera:
 • Szczoteczka IONPA Premium
 • Polska instrukcja obsługi
 • 3 Miękkie wymienne końcówki
 • Stacja ładująca

Przeczytaj więcej o Ionickiss IONPA Home Premium

Szczoteczka jonowa soniczna IONPA Premium

IONPA Premium to szczoteczka najnowszej generacji reprezentująca szczyt innowacji w dziedzinie higieny jamy ustnej, łącząc zaawansowaną technologię jonową z idealną ilością do 52 000 delikatnych ruchów sonicznymi na minutę. Dzięki tej kombinacji, model ten jest o 196% bardziej efektywny w usuwaniu płytki nazębnej w porównaniu do standardowych szczoteczek. Efekt ten przekłada się na głębokie czyszczenie oraz długotrwałe efekty, znacząco przyczyniając się do poprawy zdrowia i higieny jamy ustnej. Jest to sprzęt przeznaczony dla osób wymagających jedynie najlepszych rezultatów i rozwiązań dostępnych na rynku.

Technologia Jonowa i Soniczna:

Podczas gdy wszystkie szczoteczki na rynku wykorzystują maksymalnie jedną technologię to szczoteczka IONPA Premium przebija je łącząc znaną i lubianą szczoteczkę soniczną z zupełnie nową technologią jonową. Sama technologia jonowa w szczoteczce IONPA Premium działa poprzez wytwarzanie jonów ujemnych za pomocą wbudowanego generatora. Jony te, łącząc się z przeciwnie naładowanymi jonami na powierzchni zębów, skutecznie odczepiają szkodliwą płytkę nazębną. Jest to metoda potwierdzona klinicznie i pozytywnie rozpatrzona przez Instytut Harvard, która umożliwia dokładne czyszczenie zębów w możliwie najwydajniejszy sposób. Dodatkowo, 52 000 delikatnych ruchów sonicznych na minutę zapewniają łagodne, ale efektywne czyszczenie, chroniąc szkliwo i dziąsła przed nadmiernym ścieraniem i podrażnieniem.

Kluczowe cechy szczoteczki:
 • Niezrównana Skuteczność: Dzięki połączeniu technologii jonowej i sonicznej otrzymujemy benefity dwóch technologii co zapewnia nam niezwykle imponujące efekty na poziomie 196% lepszej skuteczności usuwania szkodliwej płytki nazębnej niż zwykłe szczoteczki.
 • Delikatność i Bezpieczeństwo: Rekomendowane przez stomatologów miękkie, wymienne końcówki, chronią przed krwawieniem dziąseł a przy tym dobrana odpowiednia ilość do 52 000 delikatnych ruchów sonicznych na minutę nie powoduje mikro urazów szkliwa.
 • 4 Specjalistyczne Tryby Czyszczenia: Tryb do codziennego szczotkowania, tryb dedykowany dla dziąseł, tryb do wybielania zębów oraz tryb intensywnego szczotkowania zapewniają nam więcej niż przeciętna szczoteczka co pozwala nam na w pełni spersonalizowane podejście do opieki nad zdrowiem naszej jamy ustnej.
 • Wyświetlacz: W prosty sposób wybierz tryb pracy, sprawdź stan naładowania baterii czy zostań powiadomiony o konieczności wymiany końcówki.
 • Stacja Ładująca: Po codziennym szczotkowaniu odłóż IONPA Premium na stację ładującą by w wygodny sposób bez podłączania dodatkowych kabli naładować ją do pełna.
 • Estetyka: Dostępna w 2 eleganckich kolorach, szczoteczka IONPA Premium nie tylko idealnie dopasuje się do Twojej łazienki lecz sama w sobie będzie ją zdobić swoim eleganckim designem.
 • Wbudowany Timer: Timer pozwala nam na łatwe śledzenie czasu szczotkowania tak by na każdą część jamy ustnej przeznaczyć odpowiednio po 30 sekund co łącznie daje nam 2 minuty.
 • Przypomnienie o Wymianie Końcówki: By zachować optymalne parametry szczotkowania stomatolodzy rekomendują wymianę końcówki raz na 3 miesiące. Nie musisz już pilnować odpowiedniego momentu na wymianę, szczoteczka sama zrobi to za Ciebie.
 • Wodoodporna Konstrukcja: Certyfikat IPX7 zapewnia wodoodporność szczoteczki, co jest niezwykle istotne by zachować trwałość i bezpieczeństwo korzystania w wilgotnych warunkach łazienkowych.
 • Gładkie zęby jak nigdy przedtem: Najczęstszą opinią jaką słyszymy od naszych klientów to właśnie nieznana dotąd gładkość zębów zawdzięczana technologii jonowej. Przekonaj się sam co to znaczy mieć naprawdę czyste zęby.
Made in Japan

Japońska technologia i precyzja wykonania zapewniają skuteczność i trwałość szczoteczki na lata.

Top 3 zalety szczoteczki IONPA Premium:
 1. Możliwe najwyższa skuteczność szczotkowania dostępna na rynku dzięki połączeniu 2 technologii jonowej i sonicznej.
 2. Pełna personalizacja szczotkowania z uwagi na możliwość wyboru 1 z 4 dedykowanych trybów pracy.
 3. Japońska jakość wykonania, która przekłada się na przyjemność używania i długowieczność szczoteczki.
O Marce:

IONICKISS™ to marka z Japonii, znana z połączenia wysokiej jakości z tradycją. Założona w 1984 roku przez Hiroshi Hukuba, firma ta jako pierwsza na świecie wprowadziła innowacyjną technologię jonową do szczoteczek do zębów, zyskując uznanie na całym świecie.

Szczoteczka IONPA Premium została stworzona z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy oczekują nie tylko doskonałej skuteczności, ale także niezrównanej elegancji i komfortu. To produkt, który nie tylko sprosta, ale i przewyższy ich oczekiwania.

ID: 41497154