Ionickiss IONPA Home

jonowo-soniczna szczoteczka do zębów, 1 szt.

449 00
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Do domu: 2 dni robocze
Odbiór w paczkomacie: 2 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o Ionickiss IONPA Home

Szczoteczka jonowa soniczna IONPA Home

IONPA Home to szczoteczka, która stawia na wygodę użytkowania i bezkonkurencyjną efektywność szczotkowania poprzez połączenie zaawansowanej technologii jonowej z idealną ilością do 52 000 delikatnych ruchów sonicznymi na minutę. Dzięki tej kombinacji, model ten jest o 196% bardziej efektywny w usuwaniu płytki nazębnej w porównaniu do standardowych szczoteczek. Dodatkowo jej lekka konstrukcja przekłada się na przyjemność użytkowania.

Technologia Jonowa i Soniczna:

Podczas gdy wszystkie szczoteczki na rynku wykorzystują maksymalnie jedną technologię to szczoteczka IONPA Home przebija je łącząc znaną i lubianą szczoteczkę soniczną z zupełnie nową technologią jonową. Sama technologia jonowa w szczoteczce IONPA Home działa poprzez wytwarzanie jonów ujemnych za pomocą wbudowanego generatora. Jony te, łącząc się z przeciwnie naładowanymi jonami na powierzchni zębów, skutecznie odczepiają szkodliwą płytkę nazębną. Jest to metoda potwierdzona klinicznie i pozytywnie rozpatrzona przez Instytut Harvard, która umożliwia dokładne czyszczenie zębów w możliwie najwydajniejszy sposób. Dodatkowo, 52 000 delikatnych ruchów sonicznych na minutę zapewniają łagodne, ale efektywne czyszczenie, chroniąc szkliwo i dziąsła przed nadmiernym ścieraniem i podrażnieniem.

Kluczowe cechy szczoteczki:
 • Niezrównana Skuteczność: Dzięki połączeniu technologii jonowej i sonicznej otrzymujemy benefity dwóch technologii co zapewnia nam niezwykle imponujące efekty na poziomie 196% lepszej skuteczności usuwania szkodliwej płytki nazębnej niż zwykłe szczoteczki.
 • Delikatność i Bezpieczeństwo: Rekomendowane przez stomatologów miękkie, wymienne końcówki, chronią przed krwawieniem dziąseł a przy tym dobrana odpowiednia ilość do 52 000 delikatnych ruchów sonicznych na minutę nie powoduje mikro urazów szkliwa.
 • 3 Specjalistyczne Tryby Czyszczenia: Tryb do codziennego szczotkowania, tryb dedykowany dla dziąseł oraz tryb do wybielania zapewniają nam więcej niż przeciętna szczoteczka co pozwala nam na w pełni spersonalizowane podejście do opieki nad zdrowiem naszej jamy ustnej.
 • Wygoda Użytkowania: Szczoteczka jest niezwykle lekka co sprawia, że codzienne szczotkowanie nie jest uciążliwe a wręcz przyjemne.
 • Wodoodporna Konstrukcja: Certyfikat IPX7 zapewnia wodoodporność szczoteczki, co jest niezwykle istotne by zachować trwałość i bezpieczeństwo korzystania w wilgotnych warunkach łazienkowych.
 • Wbudowany Timer: Timer pozwala nam na łatwe śledzenie czasu szczotkowania tak by na każdą część jamy ustnej przeznaczyć odpowiednio po 30 sekund co łącznie daje nam 2 minuty.
 • Gładkie zęby jak nigdy przedtem: Najczęstszą opinią jaką słyszymy od naszych klientów to właśnie nieznana dotąd gładkość zębów zawdzięczana technologii jonowej. Przekonaj się sam co to znaczy mieć naprawdę czyste zęby.
Made in Japan

Japońska technologia i precyzja wykonania zapewniają skuteczność i trwałość szczoteczki na lata.

Top 3 zalety szczoteczki IONPA Home:
 1. Możliwe najwyższa skuteczność szczotkowania dostępna na rynku dzięki połączeniu 2 technologii jonowej i sonicznej.
 2. Pełna personalizacja szczotkowania z uwagi na możliwość wyboru 1 z 3 dedykowanych trybów pracy.
 3. Japońska jakość wykonania, która przekłada się na przyjemność używania i długowieczność szczoteczki.
Zestaw zawiera:
 • 1x Szczoteczka IONPA Home
 • 2x Miękkie wymienne końcówki (zestaw na 6 miesięcy)
 • 2x Baterie AAA
 • 1x Instrukcja obsługi w języku polskim
O Marce:

IONICKISS™ to marka z Japonii, znana z połączenia wysokiej jakości z tradycją. Założona w 1984 roku przez Hiroshi Hukuba, firma ta jako pierwsza na świecie wprowadziła innowacyjną technologię jonową do szczoteczek do zębów, zyskując uznanie na całym świecie.

Szczoteczka IONPA Home została stworzona z myślą o tych potrzebują stacjonarnej szczoteczki, której nie ogranicza stacja ładująca dzięki czemu zajmuje bardzo mało miejsca w naszej łazience. IONPA Home nie daje jednak możliwości na żadne kompromisy w kwestii skuteczności szczotkowania.

ID: 41497220