Joanna Ultra Color

tonujący pigment do włosów chłodny blond, 100 ml

19 99
DODANO
Szaleństwo zakupów! Dodatkowy rabat na produkty z oznaczeniem SZALENSTWO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Joanna Ultra Color

Pigment tonujący podkreśla i odświeża kolor włosów naturalnych, farbowanych lub rozjaśnianych bez użycia amoniaku i wody utlenionej. To bezpieczny dla włosów zabieg tonowania ich odcienia z wykorzystaniem barwników bezpośrednich
Pigment można stosować na 3 sposoby:
- bezpośrednio na włosy,
- po zmieszaniu z ulubionym szamponem,
- po zmieszaniu z ulubioną odżywką.
Nowatorska formuła produktu pozwala w tym samym czasie przeprowadzić zabieg pielęgnacji i koloryzacji. Zastosowanie pigmentu z ulubionymi kosmetykami pozwoli dłużej utrzymać intensywność koloru. Efekt koloryzacji utrzymuje się do 3-4 myć, stopniowo wypłukując się.

Systematyczne stosowanie kosmetyku pogłębia intensywność odcienia.

Uwaga: Produkt nie gwarantuje pokrycia siwych włosów i odrostów, nie zaleca się wcierania go w skórę głowy. Produkt nie rozjaśnia włosów.
ID: 430700
Cena jednostkowa: 19,99 zł /100ml

Składniki

Aqua,Sodium Laureth Sulfate,Cocamidopropyl Betaine,Propylene Glycol,Sodium Chloride,Cocamide MIPA,Amodimethicone,Polyquaternium-10,Coco-Glucoside,Glyceryl Oleate,Hydrogenated Vegetable Glycerides Citrate,Laureth-4,Soy Acid,Capric Acid,Caprylic Acid,Tocopherol,Citric Acid,C12-14 sec-Pareth-5,C12-14 sec-Pareth-9,Phenoxyethanol,Acetic Acid,Decylene Glycol,Caprylyl Glycol,Acid Violet 43,Disodium EDTA,Parfum,Limonene,Linalool,DMDM Hydantoin,Methylchloroisothiazolinone,Methylisothiazolinone

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Środki ostrożności. Barwniki do włosów mogą wywoływać silne reakcje alergiczne. Proszę przeczytać instrukcje i przestrzegać ich. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 16 roku życia. Tymczasowe tatuaże na bazie czarnej henny mogą zwiększyć ryzyko wystąpienia alergii. Nie farbować włosów, jeśli: na twarzy występuje wysypka lub skóra głowy jest wrażliwa, podrażniona i uszkodzona, kiedykolwiek wystąpiła reakcja na farbowanie włosów, w przeszłości wystąpiła reakcja na tymczasowy tatuaż na bazie czarnej henny. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu, natychmiast przepłukać je wodą. Nie stosować do barwienia brwi i rzęs. Stosować rękawice ochronne. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Produkt może pozostawiać plamy na skórze, plastiku, materiałach chłonnych i ręcznikach. Unikaj zbędnego kontaktu produktu ze skórą.__UWAGA: Przed zastosowaniem należy założyć rękawiczki ochronne. Produkt może barwić skórę rąk i głowy.
Działanie: Tonujące
Typ włosów: Odcienie blond
Nazwa wymagana przez prawo: Joanna Ultra Color Pigment tonujący kolor włosów chłodny blond 100 g