Jordan Change

zestaw: rączka, 1 szt. + wymienne końcówki do szczoteczki, 2 szt.

18 99
DODANO
Żele pod prysznic, dezodoranty, higiena jamy ustnej, golenie - drugi, tańszy produkt -60%. Miksuj dowolnie!
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Jordan Change

Mała zmiana – wielki efekt! Każda mała zmiana to wielka zmiana dla klimatu. Nie wiesz, od czego zacząć? Najlepiej od główki swojej szczoteczki. Tak, tak – tylko główki. Bo niby po co wymieniać całą szczoteczkę? Wydaje się, że jedna szczoteczka niewiele zmienia, ale codzienne wybory – z perspektywy całego naszego życia – robią kolosalną różnicę. Dlatego chcemy, by Twoja eko-zmiana była jeszcze prostsza… Poznaj nową szczoteczkę Jordan Change, która nie tylko zadba o Twój uśmiech, ale również o naszą planetę... i domowy budżet!

MNIEJ PLASTIKU

Zużywaj 82% mniej plastiku! Szczoteczkę powinno wymieniać się co 3 miesiące. To 4 szczoteczki w ciągu roku. A w ciągu całego życia? Wynik robi wrażenie, a przecież wymieniać należy tylko tę część, która ma kontakt z zębami. Rączka może zostać, a… nie zostaje. Ile to niepotrzebnie wyrzuconego plastiku? Ponadto, ze względów higienicznych, zużyte szczoteczki należy wyrzucać do… odpadów zmieszanych (wiedziałeś?). Ile to niepotrzebnie niezrecyklingowanego plastiku? Jordan Change to proste rozwiązanie na trudne problemy klimatu. Kupujesz, myjesz, wymieniasz tylko główkę – na tę dołączoną do zestawu lub tę, którą możesz kupić oddzielnie – i oszczędzasz aż o 82% mniej plastiku na jedną szczoteczkę!

WYMIENNA GŁÓWKA

Miej problem… z główki! By było Ci prościej dbać o środowisko, stworzyliśmy szczoteczkę inną niż wszystkie. W prosty sposób możesz wymienić tę część szczoteczki, która faktycznie się zużywa. Jeden klik i gotowe. Problem z główki! Nie chcemy Cię ograniczać, dlatego wszystkie główki szczoteczek Jordan Change pasują do wszystkich rączek. Co więcej – bez problemu kupisz same główki! Dzięki temu, kiedy tylko chcesz, możesz zmieniać twardość szczoteczki lub… szaleć kolorami.

No to… KLIK! PAPIEROWE OPAKOWANIE

Liczy się wnętrze LUB Papierowe opakowanie w 100% z recyklingu Milion folijek i opakowań – skądś to znasz? My znamy, dlatego tu stawiamy na prostotę. Mamy skandynawskie korzenie, więc na minimalizmie znamy się jak mało kto! Skoro ma być eko, to i opakowanie szczoteczki poszło do zmiany. Pewnie nie raz miałeś problem, gdy plastikową część opakowania po szczoteczce trzeba oderwać od papierowej, bo nigdy, ale to absolutnie nigdy, nie udaje się tego zrobić na 100%? To teraz… możesz o tym zapomnieć. Nasze opakowanie jest wykonane całkowicie z papieru – i to z recyklingu! Dzięki temu wyróżniamy się nie tylko jakością, ale też skandynawskim eko designem!

OSZCZĘDNOŚĆ

Oszczędź środowisku plastiku, a domowemu budżetowi wydatków LUB Oszczędność plastiku i wydatków Wybierając Jordan Change, nie tylko robisz krok w kierunku wielkich zmian dla klimatu. Zmieniasz też podejście do domowego budżetu. Ile kosztuje zwykła szczoteczka? Średnio to 12-15 zł (może być więcej!). Wydaje się, że to niewiele, ale przecież oszczędzanie to suma wielu drobnych decyzji. A przecież rączka zostanie z Tobą na dłużej, prawda? Nie zapominaj o refillach. Zestawy samych główek w różnych kolorach i o różnym poziomie twardości włosia dokupisz bez problemu – by bez problemu zmieniać swoje codzienne nawyki.

ID: 427983

Informacje dodatkowe

Rodzaj: Zwykłe
Stopień twardości włókna: Miękkie
Opakowanie: Recycling
Nazwa wymagana przez prawo: JORDAN szczot. Change Soft z wymienną główką 2 końcówki