Kensen 06-KTXD12-001

golarka elektryczna i trymer 2w1, 1 szt.

27 00
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Do domu: 1-2 dni robocze
Odbiór w paczkomacie: 1-2 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o Kensen 06-KTXD12-001

Golarka elektryczna i trymer 2w1 Kensen

Zadbaj o wygląd bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Golarka i trymer 2w1 od Kensen wyróżnia się lekką i kompaktową konstrukcją, dzięki czemu możesz ją zabrać na wakacje lub podróż służbową. Ponadto oferuje precyzyjne golenie i posiada samoszlifujące się ostrza ze stali nierdzewnej. Cicho pracuje i nie powoduje uczucia ciągnięcia, a port USB ułatwia ładowanie.

Bezpieczeństwo i precyzja

Golarka elektryczna Kensen 06-KTXD12-001 została wyposażona w obracające się, samoszlifujące ostrza, co przekłada się na niezrównaną precyzję użytkowania. Ponadto grubość siatki ostrzy wynosi 0.1 mm. Co więcej, silnik urządzenia pracuje z ilością 6500 rpm, co przekłada się na wysoką wydajność działania.

Do 22 dni pracy na jednym naładowaniu

Urządzenie 2w1 od Kensen posiada akumulator o pojemności 300 mAh, dzięki czemu może pracować do 22 dni na jednym naładowaniu, jeśli korzystasz z niej codziennie przez 2 min. Natomiast nieprzerwany czas działania wynosi około 45 min. Do zestawu dołączono również kabel USB, ułatwiający ładowanie. Po około 2 h urządzenie będzie gotowe do dalszej pracy.

Przemyślana konstrukcja

Golarka pełni również funkcję trymera – wystarczy, że wymienisz głowicę (w zestawie). Co więcej, jej lekka i kompaktowa konstrukcja ułatwia użytkowanie i transport. Bez problemu ją również przechowasz. Ponadto ostrza golarki są odporne na wodę, dzięki czemu wygodnie je wyczyścisz i zapobiegniesz mnożeniu się bakterii.

W zestawie

  • golarka elektryczna
  • głowica trymera
  • szczoteczka do czyszczenia
  • kabel ładowania
  • instrukcja obsługi
ID: 48029821