Kneipp

26 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Filozofia pięciu filarów Sebastiana Kneippa, czyli produkty zgodne z naturą!

Wystarczy przyjrzeć się historii życia Sebastiana Kneippa, by od razu zrozumieć, dlaczego w produktach tej marki, tak dużą uwagę przykłada się do naturalnych składów oraz połączenia kosmetologii z tym, co daje nam natura.

Historia życia Sebastiana Kneippa jest wyjątkowo poruszająca i co ważne też ściśle połączona z filozofią holistyczną. Chorował na gruźlicę co dało mu możliwość zapoznania się z różnymi metodami leczenia. Co ważne, wyleczył się z niej, a złotym środkiem ku zdrowiu miały być zimne kąpiele w Dunaju. Po tym doświadczeniu Kneipp postanowił jeszcze bardziej rozbudować swoją wiedzę i oprzeć swoje doświadczenia na naturalnych metodach leczenia. Cały czas podkreślał, że człowieka łączy nierozerwalna więź z naturą, o którą powinien dbać, i którą należy pielęgnować.

Marka Kneipp do dziś czerpie ogromną wiedzę i potencjał z tego, co pozostawił po sobie pomysłodawca marki. Cały czas dąży do tego, by wyeliminować plastik ze swojego asortymentu. Używają także włókien trawy, jako naturalnego korka, a etykiety wykonują z papieru kamiennego.

Naturalne produkty od Kneipp – czerp dla siebie moc z natury!

Wśród asortymentu marki Kneipp odnajdziemy np. łagodne pomadki, które zapewniają kompleksową pielęgnację odżywczą opartą w 100% na naturalnych składnikach. I tak, znajdziemy tutaj chociażby wosk z borówki, połączony z olejkiem kokosowym, czy masłem shea, a także olejek jojoba. Ponadto jest tu również wosk kandelila, który ma doskonałe właściwości nawilżające i pielęgnacyjne. Opakowanie pomadek Kneipp, wykonane jest z włókien trawy i jest 100% bio-degradowalne.

Wśród topowych produktów marki, odnajdziemy także olejek migdałowy i ekstrakt z kwiatów wiśni, które wspaniale sprawdzają się w pielęgnacyjnych kremach do rąk. Olejki Kneipp dbają o prawidłowe nawilżenie skóry dłoni, a finalnie zapewniają też wyśmienicie owocowy zapach. Kremy do rąk od Kneipp szybko się wchłaniają, nie pozostawiając uczucia tłustych rąk i pozostawiają skórę idealnie aksamitną.

Kosmetyki Kneipp to wreszcie także olejki do ciała i kryształki do kąpieli. Produkty, które pobudzają przemianę materii w skórze i wspomagają jej naturalną regenerację oraz odnowę. Z taką naturalną pielęgnacją, poczujesz, że Twoja skóra jest odżywiona i pełna witalności.