Laifen Swift SE Special (Pink)

zestaw: suszarka, 1 szt. + koncentrator, 1 szt. + dyfuzor, 1 szt.

679 00
DODANO
Do domu: 1-2 dni robocze
Odbiór w paczkomacie: 1-2 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o Laifen Swift SE Special (Pink)

Suszarka do włosów z jonizacją Laifen Swift SE Special (różowa)

Susz swoje włosy jeszcze efektywniej, nie narażając ich zdrowia. Suszarka do włosów Laifen Swift SE Special wykorzystuje bezszczotkowy silnik, który pracuje z prędkością 105 000 RPM. Zapewnia też przepływ powietrza na poziomie 21 m/s. W efekcie jest wyjątkowo wydajna. Nie generuje przy tym uciążliwego hałasu, a dzięki działaniu 200 milionów jonów ujemnych umożliwia uzyskanie gładkiej i lśniącej fryzury. Urządzenie obsługuje różne poziomy temperatury, o których informuje kolorowe podświetlenie LED. Jego użytkowanie jest całkowicie bezpieczne – inteligentny czujnik zapobiega poparzeniu czy przegrzaniu. Laifen dba o to, aby zapewnić użytkownikom niezawodne rezultaty, dlatego oprócz wydajnej suszarki, w zestawie znajdziesz także koncentrator i dyfuzor.

Wydajne suszenie

Suszarka Laifen Swift SE Special została wyposażona w innowacyjny, bezszczotkowy silnik o prędkości obrotowej 105 000 RPM. Z kolei prędkość przepływu powietrza osiąga aż 21 m/s. W efekcie już w ciągu 3-8 minut możesz cieszyć się idealnie wysuszonymi włosami. Zastosowane rozwiązanie pozwoli Ci zaoszczędzić cenny czas i osiągnąć upragnione rezultaty przy minimalnym wysiłku.

Zdrowe, piękne włosy

Laifen dba o zdrowie Twoich włosów. Suszarka Swift SE Special generuje aż 200 milionów jonów ujemnych, które pomagają w zamykaniu łusek włosów, nadając im zachwycającą gładkość i połysk. Zapomnij o problemie puszących się włosów i ciesz się estetycznym wyglądem swojej fryzury!

Kilka poziomów temperatury

Przygotuj się na rewolucję w pielęgnacji włosów i dostosuj działanie suszarki Laifen do swoich potrzeb. Model Swift SE Special oferuje chłodne powietrze, ciepłe powietrze o temperaturze 50°C i gorące powietrze o temperaturze 80°C. Do Twojej dyspozycji będzie także funkcja cyrkulacji, zapewniająca równomierne wysuszenie włosów i ułatwiająca ich stylizację. O wybranym poziomie temperatury poinformuje Cię kolorowe podświetlenie LED.

W trosce o bezpieczeństwo

Wbudowany czujnik monitoruje temperaturę powietrza w czasie rzeczywistym 50 razy na sekundę, skutecznie eliminując ryzyko oparzeń czy też przegrzewania się suszarki. Dodatkowo urządzenie wyposażono w filtr o grubości zaledwie 0,2 mm, który zapobiega wciągnięciu włosów do jego wnętrza. Możesz więc swobodnie suszyć włosy, nie martwiąc się o ich bezpieczeństwo.

Dodatkowe dogodności

Dołożono wszelkich starań, aby korzystanie z urządzenia Laifen było dla Ciebie jak najwygodniejsze. Suszarka jest wyjątkowo lekka – jej waga nie przekracza 407 g. Dzięki temu możesz swobodnie suszyć i stylizować włosy, nie odczuwając bólu nadgarstka. Ponadto model Swift SE Special pracuje niezwykle cicho i nie zaburzy spokoju pozostałych domowników. Możesz więc korzystać z niego o dowolnej porze.

Długi okres użytkowania

Laifen Swift SE Special to suszarka, która będzie Ci towarzyszyła przez długi czas. Jej żywotność sięga nawet 1000 godzin, co przekłada się na wiele lat użytkowania. Postaw na sprawdzone rozwiązania i wyposaż się w urządzenie, które niezawodnie zadba o Twoje włosy!

ID: 60648225