Laifen Swift Special (Grey)

zestaw: suszarka + dodatkowe końcówki do stylizacji, 3 szt.

849 00
DODANO
Do domu: 1-2 dni robocze
Odbiór w paczkomacie: 1-2 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o Laifen Swift Special (Grey)

Suszarka do włosów z jonizacją Laifen Swift Special (szara)

Martwisz się, że przez częste suszenie Twoje włosy ulegną zniszczeniu? A może stale borykasz się z problemem elektryzujących, puszących się włosów? Jeżeli tak – profesjonalna suszarka z jonizacją Laifen Swift Special będzie dla Ciebie świetnym wyborem! 200 milionów jonów ujemnych, kilka trybów pracy, szybkość, efektywność, niski poziom hałasu (59 dB), imponująca prędkość silnika, aż 3 końcówki do wyboru, lekkość i mały rozmiar to charakterystyczne cechy urządzenia. Laifen jest marką premium, która zadbała o każdy szczegół, dlatego swoim poziomem jakości produkt dorównuje najpopularniejszej suszarce na rynku i z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

W trosce o zdrowe włosy

Suszarka Laifen Swift Special uwalnia aż 200 milionów jonów ujemnych. Co to oznacza w praktyce? Twoje włosy będą gładsze, miłe w dotyku i – przede wszystkim – będą się układały tak, jak sobie tego życzysz. Korzystając z suszarki Laifen, szybko wysuszysz włosy, nie uszkadzając ich przy tym nadmiernie ciepłym powietrzem. Czujnik monitoruje temperaturę powietrza aż 100 razy na sekundę. Użytkowanie urządzenia jest w pełni bezpieczne.

Różne tryby pracy

To Ty wybierasz, jaki tryb suszenia jest najodpowiedniejszy dla Twoich włosów. Obsługa jest niebywale prosta – o wybranym trybie poinformuje Cię wskaźnik LED. Czerwony kolor oznacza, że z suszarki wypuszczane jest gorące powietrze (80°C), żółty – ciepłe (50°C), a niebieski – zimne (temperatura pokojowa). Przytrzymanie odpowiedniego przycisku powoduje uruchomienie funkcji cyrkulacji powietrza, podczas której cieszyć się możesz na przemian ciepłym i zimnym powietrzem. Ustawić możesz także moc i prędkość (wysoka/niska).

Przemyślana konstrukcja

Aby użytkowanie suszarki Laifen Swift Special było jak najwygodniejsze, zadbano o każdy szczegół. Urządzenie jest aż 60% smuklejsze i 75% lżejsze od standardowych suszarek, dzięki czemu możesz komfortowo suszyć włosy, nie obciążając nadgarstka. Kompaktowy rozmiar i lekkość sprawiają, że również dziecko poradzi sobie z utrzymaniem urządzenia i samodzielnie wysuszy włosy. Bez problemu możesz zabrać urządzenie na wycieczki, jako że nie zajmie dużo miejsca w torbie. Korzystając z suszarki marki Laifen, nie musisz obawiać się, że zaburzysz sen innych domowników. Poziom głośności pracy urządzenia wynosi jedynie 59 dB, dzięki czemu możesz komfortowo suszyć włosy o każdej porze.

Zadowalające efekty

Funkcje suszarki Laifen Swift Special ułatwiają stylizację fryzur, bez względu na typ włosów. W skład zestawu wchodzą 2 koncentratory i jeden dyfuzor. Koncentrator do stylizacji świetnie sprawdzi się w przypadku włosów prostych. Natomiast z myślą o włosach kręconych urządzenie wyposażono w dyfuzor do stylizacji. Dodatkowo korzystanie z urządzenia sprawi, że Twoje włosy staną się o 19% bardziej lśniące, o 15% gładsze i o 40% mniej puszące.

Bezpieczeństwo użytkowania

Użytkowanie suszarki Laifen Swift Special jest w pełni bezpieczne i zminimalizuje uszkodzenie włosów spowodowane częstym suszeniem. Aby uniknąć usterek sprzętu i upewnić się, że wychodzące z wlotu suszarki powietrze jest zawsze czyste, zaleca się regularne czyszczenie filtra miękką szczotką lub suchą szmatką. Montaż i demontaż urządzenia są niezwykle proste, dlatego bez problemu wyczyścisz filtr i zadbasz o dobrą jakość powietrza, którym suszysz włosy.

W zestawie:

  • Suszarka Laifen Swift Special
  • 2 koncentratory
  • Dyfuzor
  • Instrukcja obsługi
ID: 60648221