Lanco Nutritions Cholesterol Max

suplement diety na cholesterol, 60 kaps./1 opak.

89 90
DODANO
Odbiór w paczkomacie: 1-3 dni robocze
Do domu: 1-3 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o Lanco Nutritions Cholesterol Max

Aż 4 składniki czynne tworzące idealną kompozycję do walki z wysokim cholesterolem!

 

Czego możesz się spodziewać po Cholesterol MAX?

-️ Zbijesz cholesterol do bezpiecznych poziomów

-️ Zwiększysz ilość "dobrego" cholesterolu HDL kosztem "złego" LDL

-️ Poprawisz przy tym odporność i obniżysz ryzyko chorób sercowo-naczyniowych

-️ Wspomożesz utrzymanie zdrowia serca

 

Jak działa Cholesterol MAX?

Zbyt wysoki poziom cholesterolu (hipercholesterolemię) ma ponad 60% Polaków i około 6% jest tego świadomych.

Jest to istna cicha epidemia, która wynika z uwarunkowań cywilizacyjnych, diety i stylu życia Polaków. Choroby układu sercowo-naczyniowego są najczęstszą przyczyną hospitalizacji i zgonów w Polsce.

Mechanizm działania suplementu Cholesterol MAX polega na hamowaniu enzymów odpowiadających za wytwarzanie mewalonianu, który jest bezpośrednim prekursorem wykorzystywanym do produkcji cholesterolu.

Suplement zawiera tzw. naturalne statyny które mogą być równie skuteczne w zwalczaniu złego cholesterolu co ich chemiczne opowiedniki. 

Skuteczna synergia w dobranej naukowo recepturze:

 

-️ Monakolina K, będąca składnikiem czerwonego ryżu, kiedy jest przyjmowana, wpływa na enzym HMG-CoA reduktazy, hamując jego zdolność do produkcji cholesterolu.

-️ Badania wskazują, że także bergamotka może pomóc obniżyć poziom cholesterolu. Flawonoidy zawarte w bergamotce mogą hamować enzym, który pomaga wytwarzać cholesterol w organizmie.

-️ Czosnek jest bardzo często nazywany "naturalnym antybiotykiem". Ponadto badania dowiodłyże regularne spożycie czosnku może pomóc obniżyć poziom cholesterolu LDL, a także całkowity poziom cholesterolu

-️ Związki siarkowe, takie jak allicyna, które są obecne w czosnku, mają właściwości przeciwmiażdżycowe, co oznacza, że mogą pomóc zapobiegać tworzeniu się twardych plaków w arteriach (miażdżyca), które są często spowodowane wysokim poziomem cholesterolu LDL

-️ Rukiew wodna jest uznana za najzdrowsze warzywo świata. Stosowana od wieków w medycynie naturalnej jest bogata w wiele ważnych składników odżywczych, w tym witaminy A, C, K, a także minerały takie jak wapń, magnez i potas i ma cały szereg pozytywnych działań na zdrowie człowieka. 

 

Zalecane spożycie:  Zaleca się spożywać 1 kapsułkę dziennie popijając dużą ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. *Z uwagi na zawartość ekstraktu z bulw czosnku pospolitego (Allium sativum L.) nie stosować suplementu diety przy przyjmowaniu leków przeciwzakrzepowych.

ID: 60520489

Składniki

Standaryzowany ekstrakt z pomarańczy bergamota (Citrus Bergamia (Risso) Risso&Poit) 4:1 zaw. 25 % flawonoidów - 300mg, kapsułka celulozowa-(substancja glazurująca- hydroksypropylometyloceluloza, woda oczyszczona), Monakolina (z fermentowanego czerwonego ryżu) - 100mg, w tym Monakolina K - 2,95mg, *Ekstrakt z bulw czosnku pospolitego (Allium sativum L.) 4:1 - 50mg, Ekstrakt z ziela rukwi wodnej (Nasturtium officinale R. Brown.) 4:1 - 40mg, błonnik-błonnik jabłkowy.