LaQ Dzikus z Lasu

ekstremalnie dziki żel pod prysznic dla facetów 8w1, 500 ml

16 99
DODANO
Naturalna pielęgnacja do -50%
od 15 zł przez paczkomat dla wszystkich
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o LaQ Dzikus z Lasu

Ekstremalnie Dziki Żel 100% zadowolonych użytkowników* * Badanie przeprowadzone na celowo do tego wybranej grupie 2 facetów.

Wszyscy użytkownicy oświadczyli, że EDŻ myje. Nadaje się także do golenia wszystkiego, co golisz, ale my niekoniecznie musimy o tym wiedzieć. SCS (Sodium Coco-Sulfate) to substancja w 100% pochodzenia naturalnego, należy co prawda do surfaktantów anionowych, mocniejszych, lepiej pieniących się, ale w połączeniu z łagodniejszymi surfaktantami, dużą zawartością gliceryny roślinnej oraz obecnością glicerydu kwasu tłuszczowego (glyceryl oleate) i pochodnej gumy guar (guar hydroxypropyltrimonium chloride), ewentualny potencjał drażniący SCS jest niwelowany. Ph żelu jest także idealne dla skóry, wynosi ok. 5,3. Linia naszych mydeł i żeli owocowych (300ml) nie bazuje na SCSie, ale ma zdecydowanie mniejszą pienistość, co z kolei nie wszystkim klientom odpowiada.

Stworzyliśmy te dwie różne składowo linie, gdyż chcieliśmy, by każdy z klientów mógł znaleźć dla siebie odpowiedni produkt. Co ciekawe - 100% użytkowników potwierdziło, że po użyciu Ekstremalnie Dzikiego Żelu nie mają cellulitu. Brak negatywnych komentarzy. Ale szczerze, nawet gdyby się pojawiły, to i tak zignorowalibyśmy je, bo wszystkie loszki zgodnie twierdzą, że żel ładnie pachnie.

ID: 360989
Cena jednostkowa: 3,40 zł /100ml

Składniki

Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Glycerin, Glyceryl Oleate, Quercus Petraea Bark Extract, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Chloride, Citric Acid, Parfum

Informacje dodatkowe

Pojemność: 500 ml
Trwałość od otwarcia: 6 mies.
Sposób użycia: Szuru-buru!
Testowany dermatologicznie: TAK
Działanie: Nawilżające, Oczyszczające
Nazwa wymagana przez prawo: LaQ Ekstremalnie dziki żel pod prysznic dla facetów 8 w 1 - Dzikus z Lasu 500 ml