Laura Biagiotti

2 produkty

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Laura Biagiotti – autorka perfum o głębokiej włoskiej tradycji

Poszukujesz perfum, które byłyby ucieleśnieniem włoskiej jakości i ponadprzeciętnej klasy? Jeśli tak, to w tej kategorii z pewnością znajdziesz zapach idealny dla siebie. Otóż wszystko za sprawą perfum pochodzących bezpośrednio od nieprzejednanie perfekcyjnej, włoskiej projektantki Laury Biagiotti. Autorka zapachu i jednocześnie ikona perfum tworzy zapachy męskie oraz damskie, a każdy z nich dowodzi, jak cudowną przygodą może być podróż do świata oryginalnych perfum.

Perfumy dla kobiet i mężczyzn, którzy kochają klasykę

Marka Laury Biagiotti tworzy zapachy z myślą o ludziach, co oznacza, że stara się zadowolić gusta wielu odrębnych osobowości.

Z pewnością właśnie dzięki temu, perfumy projektantki są znane, ale również cenione przez ludzi na całym świecie, a idealną grupę docelową stanowią tu osoby dążące w swoim życiu do spełnianie i sukcesów.

Kosmetyki są dostępne w wielu rodzajach, jako dezodorant, wody toaletowe, wody perfumowane. Dzięki temu, każdy znajdzie tutaj kompozycję i format idealny dla siebie.

Charakterystyczna woń korzenna w perfumach od Laury Biagiotti

To prawda, że w damskim zapachu od tej słynnej projektantki niemal od razu wyczujemy nutę orientu połączoną z wonią korzenną. Zaś w męskim flakonie odnajdziemy nieco cięższą i ostrą mieszankę, która ma podkreślać mocny charakter każdego mężczyzny.

To, co warto podkreślić, to fakt, że w liniach produktów od Laury Biagiotti uderza niebywała trwałość i długie utrzymanie się na ciele. Tych zapachów po prostu nie da się zapomnieć jeszcze na długi czas po rozpyleniu. Głębia zapachu sprawia, że rozchodzi się on na wszystkie strony, emanując swoją oryginalnością.

Marka powstała w 1965 roku i początkowo odnosiła sukcesy w świecie modowym. Na wybiegach, w ubraniach marki chodziły największe gwiazdy modelingu – Eva Herzigova i Cindy Crawford. Perfumy stały się wyrazistym i mocnym akcentem marki, dlatego każdego roku zdobywają serca wielu kobiet i mężczyzn. Jeśli i Ty, chcesz poznać ten nieprzeciętnie wyjątkowy zapach to zajrzyj do naszej kategorii produktów Laury Biagiotti i ciesz się kwintesencją włoskiej tradycji.