null

O MARCE LAURA CONTI

Laura Conti to polska marka, specjalizująca się przede wszystkim w produktach do pielęgnacji ust. Tworzymy kosmetyki o bogatych w składniki odżywcze formułach, w różnych formach i o różnych zapachach tak, aby każda kobieta znalazła produkt idealny dla swoich potrzeb.

W naszych pomadkach, peelingach i błyszczykach stawiamy na naturalne składniki o właściwościach nawilżających, odżywczych i regenerujących. Dzięki nim usta stają się gładkie i miękkie, bez podrażnień.

Codziennie stosowanie kosmetyków do ust pozwala ochronić je przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak mróz, wiatr, słońce, czy suche powietrze.

Laura Conti

17 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Kosmetyki skuteczne tak jak Ty!

Innowacyjna marka kosmetyków do ust, dłoni i paznokci.

Marka dla kobiet o dobrym guście, świadomych swoich zalet, ale i zdających sobie sprawę ze swoich niedoskonałości, nie ulegających niewolniczo trendom mody, ale korzystających z wybranych jej elementów. Oferuje kosmetyki o dobrej, stabilnej jakości, innowacyjnych formulacjach, w nowoczesnym designie. Produkty przygotowane z myślą o kobietach interesujących się trendami w kosmetyce, poszukujących i chętnie kupujących nowości, oczekujących od nabywanych kosmetyków nowoczesności, kreatywności i jak najlepszej proporcji jakości do ceny. Ciekawe drobiazgi natychmiast poprawiające nastrój każdej kobiecie. 

Najsilniejszą linią Laury Conti są preparaty do pielęgnacji ust. Wśród bardzo szerokiej oferty każdy znajdzie odpowiedni dla siebie balsam pomagający rozwiązać konkretny problem, czy to suchość naskórka, szorstkość czy pękanie. Balsamy Laura Conti intensywnie nawilżają, odżywiają i zapewniają, że usta pozostają cudownie miękkie i aksamitne. Oprócz klasycznych balsamów Laura Conti oferuje również szeroką gamę balsamów do pielęgnacji specjalistycznej. Jest to piling do ust czy też balsam chroniący przed błękitnym światłem smartfonów. Najnowsze propozycje Laury Conti zgodne z najnwszymi trendami w kosmetyce to balsamy wegańskie, naturalne i organiczne.